Mustafa Aktaşoğlu Yuvada Kaldı

Şanlıurfa Amatör kümede Karaköprüspor kalesini koruyan başarılı kaleci Mustafa Aktaşoğlu yeni sezon öncesi takımıyla tekrar anlaşarak taraftarlarını sevince boğdu.

Mustafa Aktaşoğlu Yuvada Kaldı

Geçtiğimiz sezon Amatör liginde en az gol yiyen ve yaptığı kurtarışlarla takımını 2. Amatör liginde şampiyonluğa taşıyarak 1. Amatör ligine çıkartan Karaköprüspor’un başarılı kaleci Mustafa Aktaşoğlu yuvada kaldı.

Yeni sezona yeni umutlarla başlayacak olan Karaköprüspor 1. Amatör kümede söz sahibi olmak için kolları sıvadı. Geçtiğimiz sezon 2. Amatör liginde mücadele eden ve şampiyonluk yolunda Göklüspor’u saf dışı bırakarak adını 1. Amatör kümeye yazdıran Karaköprüspor takım iskeletini bozmayarak eksik yerlere nokta atışı yaparak transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Karaköprüspor Kulüp Başkanı Yunus Aktaşoğlu yeni sezon öncesi Urfanatik’e transferler hakkında açıklamada bulundu.

Aktaşoğlu, “1. Amatörde söz sahibi olmak için daha çok çalışmalıyız. Geçtiğimiz sezon şampiyon olduğumuz kadroyu korumak amacındayız. Yapacağımız nokta atışı transferlerle kadromuzu hazırlamaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz sezon kalemizi koruyan Mustafa Aktaşoğlu ile tekrar anlaşmamız bizleri mutlu etmiştir.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2017, 14:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
salih
salih - 2 yıl Önce

taçsız kral mustafa aktaşoglu

Mehmet fatih yasar
Mehmet fatih yasar - 2 yıl Önce

Kisiligiyle durusuyla tam prof mustafa aktasoglu tartisilmaz bufon mustafa

SIRADAKİ HABER