Mehmet Sayan'ı Karaköprü Kaptı

Şanlıurfa’nın Öz evlatlarından Kocaeli Gölcükspor 3 Ligde mücadele eden Mehmet Sayan Karaköprü Belediyespor’la anlaştı.

Mehmet Sayan'ı Karaköprü Kaptı

Önümüzdeki sezon 3. Lig’de mücadele edecek olan Karaköprü Belediyespor transferde Mehmet Sayan ile anlaşma imzaladı.

,

Bir çok takımlarda oynayan ve en son 3 lig ekiplerinden Kocaeli Gölcükspor ile  geçtiğimiz sezon katılan Mehmet Sayan l3. ige çıkma yolunda oynadığı maçlarda takıma büyük katkı sağladı.Önümüzdeki sezon Bal  Liginden 3 lige  yükselen   Karaköprü Belediyespor transferde Mehmet Sayan’ı Siyah Kırmızı renklerinin arasına kattı.

Kocaeli Gölcükspor'da mücadele eden Mehmet Sayan tamamladığı başarılı bir sezon için şunları söyledi.

"Futbola Mustafa Kemalpaşaspor'da başladım orda 4 sene oynadıktan Bursaspor'a transfer oldum. Bursaspor'da 7 sene oynadım. 2009 yılında profesyonel oldum ardından Turgutluspor'a transfer oldum burada 33 maç oynadım sonra tekrar Burs' ya gerip dönüp Karacabey Birlikspor'da 15 maç oynadım devre arası transfer sezonunda Beylerbeyi spora geçtim burada 1 buçuk sene oyandım toplamda 55 maç oynadım çok başaralı maçlar ve güzel günler geçirdim.

Burada ardından Gölcükspor'a transfer oldum burada 2 sene oyandım toplamda 64 maç oynadım 2 senede play offu hep 1 puanla kaçırdık. Şimdide memleketim Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor'a transfer oldum. Burada başaralı olup o şampiyonluğu güzel memleketim Şanlıurfa halkına tattırmak istiyorum.  Transferimde emeği geçen sayın başkanımız Mehmet Kudat ve sevgili hocam Bülent Topuzoğlun'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.’ dedi

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2017, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER