banner112
banner54

Maçlarda Görev Yapacak Saha Komiserleri Açıklandı

Saha Komiserleri dernek Başkanı Abdullah Canbeyli Başkanlığında Urfanatik Gazetesine yapılan açıklamada;  Bu hafta oynanacak olan Amatör küme maçlarında görev yapacak saha komiserleri şöyle:

11.01.2014 Cumartesi Saat: 11.30 Edessaspor – Gençlerbirliğispor U15  GAP Arena Reşit Köylü sahası Eyüp Balcı

Saat: 13.00 Birecik Belediyespor – Güvenspor U15 GAP Arena Reşit Köylü sahası Eyüp Balcı

Saat: 14.30 İl Özel İdarespor – Urfagücüspor U15 GAP Arena Reşit Köylü sahası Eyüp Balcı

Saat: 12.30 Karşıyakaspor – Edessaspor U-17 GAP Arena Recep Kutluay sahası Mehmet Aykaç

Saat. 14.00 Kendirspor – Telekomspor U17 GAP Arena Recep Kutluay sahası Mehmet Aykaç

Saat: 13.30 Ceylanpınar Belediyespor – Hilvanspor 1. Amatör Küme Ceylanpınar İlçe Stadyumu Musa Küçükyıldırım

Saat: 13.30 Bozovagücüspor – Bağmancıspor 1. Amatör Küme Bozova İlçe Stadyumu Yakup Gül

Saat: 13.30 Yeni Harranspor – Bağlarbaşıspor 1. Amatör Küme Harran İlçe Stadyumu Mehmet İşgören

Saat: 11.30 Viranşehir Başakspor – Ceylanpınar Tigemspor u19 Viranşehir İlçe Stadyumu Müslüm Baydoğa

Saat: 13.30 Viranşehir GAPspor – Siverek Belediyespor U19 Viranşehir İlçe Stadyumu Müslüm Baydoğa

Saat: 13.30 Suruç Belediyespor – Birecik Belediyespor U19 Suruç İlçe Stadyumu Ahmet Çetindağ

Saat:  10.30 Kendirspor – Yeni halspor 1. Amatör Küme Yenice 2 Nolu saha Celal Sökmen

Saat: 12.30 Reha Gençlikspor – Viranşehir Belediyespor 1. Amatör Küme Yenice 2 nolu saha Celal Sökmen

Saat: 14.30 Anadolu Gençlikspor – 11 Nisanspor 1. Amatör Küme Yenice 2 nolu saha Celal Sökmen

Saat : 12.30 İdmanyurduspor – Çamlıderespor 1. Amatör Küme yenice 1 nolu saha Hamit Pehlivan

Saat: 13.30 Kelaynakspor – M. Kemal Lisesispor Süper Amatör Küme Birecik İlçe Stadyumu Cevher Arslan

12.01.2014 Pazar: Saat: 11.00 Urfagücüspor – Öz Karakeçispor U17 GAP Arena Reşit Köylü sahası Mehmet İşgören

Saat: 12.30 Reha Gençlikspor – Ceylanpınar Belediyespor U17 GAP Arena Reşit Köylü sahası Sabri Deniz

Saat: 14.00 Yeni Halspor – Genç Karakeçispor U17 GAP Arena Reşit Köylü sahası Sabri Deniz

Saat: 13.30 Anadolu Gençlikspor – Gençlerbirliğispor U17 GAP Arena Recep Kutluay sahası Mehmet İşgören

Saat. 13.30 Karşıyakaspor – Eyyüpspor 1. Amatör Küme yenice 2 nolu saha Celal Sökmen

Saat: 13.30 Keçespor – Güvenspor 1. Amatör Küme Yenice 1 nolu saha Eyüp Balcı

Saat: 11.30 Ceylanpınar Demirspor – Viranşehir GAPSpor 1. Amatör Küme Ceylanpınar İlçe Stadyumu Mehmet Aykaç

Saat: 13.30 Viranşehir Belediyespor – M. Kemal Lisesispor U19 Viranşehir İlçe Stadyumu Musa Küçükyıldırım

Saat: 13.30 Viranşehir Başakspor – Siverek Belediyespor Süper Amatör Küme Viranşehir İlçe Stadyumu Musa Küçükyıldırım

Saat: 13.30 Suruç Gençlikspor – Suruç Belediyespor Süper Amatör Küme Suruç İlçe Stadyumu Müslüm Felhan

Saat. 13.30 Bozovagücüspor – Birecik Kelaynakspor U19 Bozova İlçe Stadyumu Hamit Pehlivan

Saat: 13.30 Birecik Belediyespor – Karaköprü Belediyespor BAL ligi Birecik İlçe Stadyumu Bekir Karakaş  (AZİZ ATLI)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER