banner54

Maçlarda Görev Yapacak Saha Komiserleri Açıklandı

Şanlıurfa bu hafta oynanacak olan Amatör küme maçlarında görev yapacak olan saha Komiserleri belli oldu.  Saha Komiserleri Dernek Başkanı Abdullah Canbeyli Başkanlığında yapılan açıklamada, bu hafta il ve ilçelerde oynanacak olan Amatör maçlarında görev yapacak olan saha komiserlerini açıkladı.

04.01.2014 yarın Birecik İlçesinde saat: 13.30’da Birecik Belediyespor-Bozovagücüspor arasında oynanacak olan U-19 gençler ligi maçında saha komiserlik görevini Celal Sökmen yapacak.

05.01.2014 Pazar günü GAP Arena Recep Kutluay sahasında saat: 14.00’da Şanlıurfa Bayanlar futbol takımı ile Elazığ Bayanlar futbol takımları arasında oynanacak olan müsabakada Saha Komiserlik görevini Ahmet Çetindağ yapacak.

Bu hafta İl ve İlçelerde oynanacak olan amatör maçlarında görev yapacak olan Saha Komiserleri şöyle:

04.01.2014 CUMARTESİ  13.30 BİRECİK BELEDİYESPOR - BOZOVA GÜCÜ   U 19 BİRECİK CELAL SÖKMEN

13.30 M.KEMAL LİSESİ  VİRANŞEHİR GAP – SİVEREK STADYUMU HÜSEYİN YILDIZ

13.30  CEYLANPINAR DEMİR  - VİRANŞEHİR BAŞAK CEYLANPINAR STADYUMU MUSA KÜÇÜKYILDIRIM

11.30  İL ÖZEL İDARESPOR – GENÇLİK U 15 ARENA SAİT KÖYLÜ SAHASI EYÜP BALCI

13.00 BİRECİK BELEDİYESPOR – EDESSA BİRECİK STADYUMU MEHMET İŞGÖREN

14.30 URFA GÜCÜSPOR - YENİ HALSPOR U 17 ARENA SAİT KÖYLÜ SAHASI MEHMET İŞGÖREN

12.30 ANADOLU GENÇLİK – TELEKOMSPOR  ARANE  RECEP KUTLUAY SAHASI CEVHER ARSLAN

14.00 ÖZ KARAKEÇİLİ - CEYLANPINAR BELEDİYESPOR ARENA RECEP KUTLUAY SAHASI CEVHER ARSLAN

15.30 GENÇ KARAKEÇİ - REHA GENÇLİKSPOR ARENA RECEP KUTLUAY SAHASI EYÜP BALCI

11.00  KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR - URFA GÜCÜSPOR U 15 KARAKÖPRÜ STADYUMU A.HAMİT PEHLİVAN

13.00 11 NİSAN SPOR - KARŞIYAKASPOR  1 AMATÖR KÜME YENİCE 2 MÜSLÜM BAYDOĞA

13.00 EYYÜP SPOR - HARRAN SPOR 1 AMATÖR KÜME YENİCE 1 YUSUF MAT

13.30 VİRANŞEHİR BELEDİYESPOR - KEÇE SPOR 1 AMATÖR KÜME VİRANŞEHİR STADYUMU MEHMET AYKAÇ

05.01.2014 PAZAR 13.30 VİRANŞEHİR GAP- ANADOLU GENÇLİK  V.ŞEHİR STADYUMU MUSA KÜÇÜKYILDIRIM

13.30 HİLVANSPOR - REHA GENÇLİKSPOR 1 AMATÖR KÜME HİLVAN MÜSLÜM BAYDOĞA

12.00 BAĞMANCI - CEYLANPINAR BELEDİYESPOR 1. AMATÖR KÜME  SAİT KÖYLÜ SAHASI  YUSUF MAT

14.00 BAĞLARBAŞISPOR KENDİRSPOR  1. AMATÖR KÜME ARENA SAİT KÖYLÜ SAHASI YUSUF MAT

12.00 KARŞIYAKASPOR - GENÇLERBİRLİĞİSPOR  U 17 ARENA RECEP KUTLUAY SAHASI AHMET ÇETİNDAĞ

14.00 Ş.URFA BAYANLAR - ELAZIĞ BAYANLAR BAYANLAR LİGİ RECEP KUTLUAY SAHASI AHMET ÇETİNDAĞ

10.30 KENDİRSPOR - İL ÖZEL İDARESPOR U 17 YENİCE 2 MÜSLÜM FELHAN

12.00 YENİ HALSPOR - C.PINAR DEMİR 1. AMATÖR KÜME  YENİCE 2 BEKİR KARAKAŞ

14.00 GÜVENSPOR – İDMANYURDUSPOR 1. AMATÖR KÜME YENİNE 2 BEKİR KARAKAŞ

13.30 ÇAMLIDERESPOR - BOZOVA GÜCÜSPSOR    1. AMATÖR KÜME YENİCE 1 MÜSLÜM FELHAN

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER