banner54

Liderin Maçını Mikail Cihangir Yönetecek

Şanlıurfa Amatör Kümede 24. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. Süper Amatör Kümede şampiyonluk mücadelesi veren lider Akçakalespor Siverek deplasmanında oynayacağı M. Kemal Lisesi maçını Mikail Cihangir yönetecek. Bu zorlu mücadelede düdük çalacak olan Mikail Cihangir’in yardımcılığını Yılmaz Çalışır ve Mustafa Çiloğlu yapacak.

Merkez Hakem Kurulu ve Şanlıurfa İl Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, Amatör Kümede  24. hafta maçlarında görevli hakemler şunlar:

01.03.2014 Cumartesi 14.00 Siverek Belediyespor - Suruç Belediyespor Süper amatör  Siverek ilçe stadı, YILMAZ ÇALIŞIR, MEHMET ÇİNPOLAT, ZEYNEL OĞUZ

11.30 Akçakale spor - Kendir spor U-16 Ligi Arena 1 nolu saha, YUSUF YAŞAR, NİHAT ÖKTEN, MUSTAFA UYUŞMAZ

13.15 11 Nisanspor - Hilvan spor U-16 Ligi Arena 1 nolu saha, UĞUR ÇETİN, İSA DOĞANLAR, YUSUF OCAK

14.45 Öz Karakeçi - Yeni Harran U-14 Ligi Arena 1 nolu saha, MEHMET ÇİFTÇİ

11.00  Bağlar başıspor - İdman yurdu U-16 Ligi Arena 2 nolu saha, MAHMUT POLAT, A.KADİR DEMİREL, İ.HALİL HATİPOĞLU

12.45 Bağmancıspor - Edessa 7 yıldız U-16 Ligi Arena 2 nolu saha, EMİN BOZ, MUSTAFA TOPRAK, İ.HALİL HATİPOĞLU

14.30 Urfa Gücü - Gençlik spor U-16 Ligi Arena 2 nolu saha, MEHMET ALTINKAYA, SÜLEYMAN GÜLPER, ŞERVAN AYAN

14.00 Tarım spor - Akçakale spor U-19 playof Yenice 2 nolu saha, ERHAN KUTLU, SABAHAT ÇEVİREN , FERHAT ÜNLÜ

14.00 Reha Gençlik – Karşıyakaspor U-17 final Yenice 1nolu saha, MİKAİL CİHANGİR, HASAN TETİK, AYHAN KARAKAŞ

02.03.2014 Pazar 11.00 Edessa 7 yıldız - Reha Gençlik U-14 Ligi Arena 1 nolu saha, KADİR POLAT

12.30 Urfa Gücü - V.Şehir Sanayi İkinci amatör Arena 1 nolu saha, EROL ÇADIRCI, NUR ÇİFTÇİ, ŞÜKRÜ ÇAVCI

14.30 Yıldırım Gücü - Gençler birliği İkinci amatör Arena 1 nolu saha, ERHAN KUTLU, UĞUR ÇETİN, MUSTAFA ÇALIŞIR

13.00 Suruç Gençlik – Karaköprü Belediyespor U-14 Ligi Arena 2 nolu saha, MEHMET ŞENGÜL

14.30 Yenice spor - Halfeti spor İkinci amatör Arena 2 nolu saha, MURAT KAYA, İBRAHİM YILDIZ, MEHMET ERKAYMAZ

11.00 Şanlı Polat - Anka spor İkinci amatör Yenice 2 nolu saha, GÜNGÖR ÇINKI, EMRAH YÜCEKAYA, MUSA TORAMAN

13.00 Öz Karakeçili - Genç Karakeçili İkinci amatör Yenice 2 nolu saha, İSMAİL ÇELİK, İRFAN ERGÜNER, YAKUP POLAT

15.00 Tarım spor - İl Özel İdare Süper amatör Yenice 2 nolu saha, NİYAZİ İZGÖREN, AYHAN KARAKAŞ, HASAN TETİK

10.30 Reha Gençlikspor - Eyyüp spor U-16 Ligi Yenice 1 nolu saha, SEDAT AKBABA, İSMAİL YILMAZ, MEHMET GÜLPER

12.00 Gençlik spor bayanlar - Diyarbakır bayanlar Bayanlar ligi Yenice 1 nolu saha, MUSTAFA ÖLÜOĞLU, MEHMET ÇİFTÇİ, FIRAT SUBAŞI

14.00 Sefa spor - 63 Emin Gücü İkinci amatör Yenice 1nolu saha, ABDULLAH İNATOĞLU, RAMAZAN ALTUNTAŞ, NASİH KARAÇALI

14.00 Pirsus spor - Memsin spor İkinci amatör Suruç ilçe stadı, SÜLEYMAN ASLAN, GULİ GÜLER, ONUR AYKAÇ

12.30 Telekom lisesi - Telekom spor İkinci amatör Siverek ilçe stadı, HASAN KESER, FERHAT ÜNLÜ, ÇETİN ÖNCEL

14.30 M.Kemal lisesi - Akçakale spor Süper amatör Siverek ilçe stadı, MİKAİL CİHANGİR  , YILMAZ ÇALIŞIR, MUSTAFA ÇİLOĞLU

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER