banner54

Kupa'da maçımızı Hasbi Dede yönetecek

Futbolda Türkiye Kupası 2. tur müsabakalarını yönetecek hakemler açıklandı. Türkiye kupası 2.tur maçları hakemleri belli oldu.



Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre,  24 ve 25 Eylül'de oynanacak müsabakaları yönetecek hakemler şunlar:

23 Eylül 2014 Salı
14.30 Tekirdağspor-Çaykur Rizespor: Ömer Faruk Ocak

14.30 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Denizlispor: Sefa Demir

15.00 Çorum Belediyespor-Manisaspor: Adem Elgörmüş

15.00 Bayrampaşa-Adanaspor: Bora Budak

16.00 Yeni Diyarbakır-Samsunspor: Caner Ak

18.00 Bucaspor-Batman Petrolspor: Deniz Kükrek

18.00 Kayserispor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Erdoğan Özkaya

18.00 Osmanlıspor-Kırıkhanspor: Tolga Kadaz

18.00 Konya Anadolu Selçukspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Halil Sayın

19.00 Göztepe-Bursa Nilüferspor: Emre Kosif

20.30 Tarsus İdmanyurdu-Eskişehirspor: Emre Altun

24 Eylül Çarşamba:
13.00 Hacettepe-Torku Konyaspor: Ercan Hellaç

13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923: Niyazi İzgören

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Pendikspor: Salih Salar

14.30 Ofspor-Tire 1922: Osman Ender Bulut

14.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor: Erdem İren

14.30 FBM Makina Balçova Yaşam-Balıkesirspor: Erbay Aldemir

15.00 Körfez İskenderunspor-Albimo Alanyaspor: Adem Sarıtaş

15.00 Sakaryaspor-Giresunspor: Murat Orhan

15.00 Hatayspor-Gaziosmanpaşa: Hüdaverdi Savcı

15.00 Sarıyer-Turgutluspor: Serdar Sözlevi

15.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Hüseyin Altıntaş

15.00 Fatih Karagümrük-Bandırmaspor: Oktay Taş

15.00 İnegölspor-Niğde Belediyespor: Adnan Güngördü

15.00 Tepecikspor-Anadolu Üsküdar 1908: Sertan Bakan

15.00 Keçiörengücü-Boluspor: Bülent Çenet

15.00 Tuzlaspor-Kartalspor: Sertaç Şaroğlu

15.00 Yeşil Bursa-1461 Trabzon: Ahmet Eşref Sarı

15.00 Gölbaşıspor-Kırklarelispor: H. Hüseyin Yıldırım

15.00 BUGSAŞ Spor-68 Yeni Aksarayspor: Mehmet Güngör

15.00 Çankırıspor-Nazilli Belediyespor: Bilal Emektar

15.00 Sandıklıspor-Kocaeli Birlikspor: Veli Karakaya

15.00 Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor: Gökhan Esen

15.00 Ümraniyespor-Pazarspor: Bilal Köseoğlu

16.00 Kahramanmaraşspor-12 Bingölspor: Onur Salık

17.00 Yeni Malatyaspor-Eyüpspor: Mehmet Emre Atasoy

18.00 Orduspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: Serhad Ürkmez

18.00 Mersin İdmanyurdu-Kemer Tekirovaspor: Mustafa Kürşad Filiz

18.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Etimesgut Belediyespor: Ali Şükrü Beldüz

18.00 Adana Demirspor-İstanbul Güngörenspor: Hüseyin Çiftsüren

19.00 Altınordu-Menemen Belediyespor: Hasan Avcı

19.00 Fethiyespor-Derincespor: Cihan Burgan

19.00 MKE Ankaragücü-Gölcükspor: Ozan Soykan

20.30 Karşıyaka-Altay: Ümit Öztürk

25 Eylül Perşembe:
14.30 Erzin Belediyespor-Gaziantepspor: Hakan Akmısır

16.00 Elazığspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Volkan Şeker

16.00 Şanlıurfaspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor: Hasbi Dede

18.00 Antalyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Levent Balcı

20.30 İstanbul Başakşehir-Tokatspor: Ali Zağlı

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER