Kız Çocuklarının Güneş'i Köy Okulundan Milli Takıma Kadar Yükseldi

Haliliye ilçesine bağlı Konuklu imam hatip ortaokuldan hentbol adına yaptığı çalışmalarla takdir toplayan ve verdiği eğitim ile kız çocuklarının gelişimine olumlu şekilde katkıda bulunan Beden eğitimi öğretmeni Bayram KAPLAN HENTBOL branşı U-19 Bayan milli takımına davet edildikten sonra yıldız bayan milli takımına da davet edilip Şanlıurfa'nın Hentboldaki Gururu oldu

Kız Çocuklarının Güneş'i Köy Okulundan Milli Takıma Kadar Yükseldi

Haliliye ilçesine bağlı Konuklu imam hatip ortaokuldan hentbol adına yaptığı çalışmalarla takdir toplayan ve verdiği eğitim ile kız çocuklarının gelişimine olumlu şekilde katkıda bulunan Beden eğitimi öğretmeni Bayram KAPLAN HENTBOL branşı U-19 Bayan milli takımına davet edildikten sonra yıldız bayan milli takımına da davet edilip Şanlıurfa'nın Hentboldaki Gururu oldu.

    Bir köy okulunda HENTBOL adına yaptığı çalışmalarla ile Milli takım hocasının dikkatini çekip Ankara' da yapılan kampa çağrılan Bayram hoca yaptığı açıklamada: " 4 yıllık bir süreçte HENTBOL adına çalışmalarda bulundum yaz kış dinlemeden okulumda okuyan kız öğrencilerimiz ile antrenmanlar yaptık. Bugün görüyorum ki yaptığımız çalışmalar karşılığını buldu. MİLLİ TAKIM kampında Ay yıldızlı üniformayı giymek gerçekten gurur verici. Şimdiki hedefim kız  çocukları için bir kulüp oluşturulması ve bu kız  çocuklarına destek verilmesi destekler olduğu sürece Eminim ki Şanlıurfa'dan da milli takıma gidecek yetenekli kızlarımız olacaktır. Bir hedefimde Şanlıurfa'da Hentbolun daha çok tabana yayılması için A Milli, U-19 veya yıldız Bayan milli takımlarımızdan birinin bir kampını Urfaya almak. Bana Destek çıkan, Güvenip milli takıma kadar çağıran herkesten ALLAH razı olsun." Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER