Kick Boks Federasyonundan Vekil Yıldıza Plaket

Mersinde yapılan Akdeniz Kick Boks Şampiyonasında Türk sporuna yapmış olduğu katkılarından dolayı Şanlıurfa AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldıza Türkiye Kick Boksa Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı tarafından bir plaket verildi.

Kick Boks Federasyonundan Vekil Yıldıza Plaket

Plaketi Milletvekili Yıldız adına İş Adamı ve Türk Hava Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Arif Yıldız aldı. Ödül töreninde bir konuşma yapan Arif Yıldız, şunları söyledi;

 “Vekilimiz yurt dışında olması sebebiyle buraya gelemedi. Bütün buradaki katılımcılara selam ve saygılarını iletti. Kendiside eski bir sporcu olması münasebetiyle her zaman gençliğimizin spor kültürüyle bilinciyle tanışması noktasında önemli çalışmaları var. Çünkü geleceğimiz olan gençliğimizin spor yaparak daha sağlıklı daha mutlu daha umutlu olması bağlamında önemli yol katledeceklerini inanıyor. Bu yönde çok ciddi projelerin gelişmesini çalışmasını her zaman destekleyen bir yapıya sahip Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı sayın salim Kayıcıya teşekkür ediyorum. Sayın vekilimiz her zaman sporun ve sporcunun yanındadır”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER