Kesik : “Koşuda emeği geçenlere teşekkür etti”

Bu yıl 5’cisi düzenlenen Göbeklitepe yarı maraton koşu sonrası açıklamada bulunan Faruk Kesik, yapılan organizasyonda emeği geçenler teşekkür ettiğini söyledi

Kesik : “Koşuda emeği geçenlere teşekkür etti”

Şanlıurfa’da bu yıl 5’cisi düzenlenen Göbeklitepe koşusu tamamlandı. Pazar günü yapılan yarı maraton koşusundan sonra tüm koşucular adına Urfanatik Gazetesine açıklamada bulunan Faruk Kesik, emeği geçen herkese teşekkür etti.
Tüm koşucular adına konuşan Faruk Kesik şunları söyledi, “Bu yıl 5.sini düzenlediğimiz Göbeklitekpe yarı maratonumuz eksikliklerimize ve itirazlara rağmen elimizden gelenin en iyisini yaparak kazasız sonuçlandı.Koşunun en talihsiz olayı Büyük Koşucu 89 yaşındaki Safter Kartoğlu abimizin aşırı sıcaktan hastanelik olmasıydı. Bunun yanında parkurda araç trafiğinin olması koşucuların kaza atlattığı çevredeki araç ve bazı insanlarımızın koşucu dostlarımıza küfürlü hakareti bizleri derinden üzmüştür. Buradan yetkililerimizden tek isteğimiz var. Lütfen bu ve buna benzer olayların olmaması organizasyonun daha elit ve sorunsuz olması için bu işleri çok iyi bilen Yarış Direktörüne bırakın akabine destek olduğunuz eserinizi izleyin. Tüm bu olumsuzluklara rağmen, destek olan Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’a ve Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, Şavak Baysan , Murat Bağış , Murat Tokucu ve emeği geçen diğer arkadaşlara teşekkürü borç biliriz. “dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER