Keçe Yıldırım’ı Çarptı

Mücadeleyi Keçe Spor her iki devrede bulduğu gollerle 2-1 kazanarak 3 puanı hanesine yazdırmayı başardı. Mücadeleye Keçe Spor   İbrahim Tekatlı sorumluluğunda şu 11 ile başladı; Ebubekir Sıddık Durgun, İbrahim Halil Mazik, Necati Samak, Ahmet Mangi, Meh

Keçe Yıldırım’ı Çarptı

Mücadeleyi Keçe Spor her iki devrede bulduğu gollerle 2-1 kazanarak 3 puanı hanesine yazdırmayı başardı.

Mücadeleye Keçe Spor   İbrahim Tekatlı sorumluluğunda şu 11 ile başladı;

Ebubekir Sıddık Durgun, İbrahim Halil Mazik, Necati Samak, Ahmet Mangi, Mehmet Cinkılıç, Ümit Hemen, Mustafa İflaz, Fevzi Kolukara, Mehmet Kum, İbrahim Bağmancı,  Mustafa Demir

Yıldırım Gücü Kemal Avcı sorumluluğunda karşılaşmaya şu 11 ile çıktı;

Ahmet Perse, İsmail Murat Bilge, Ekrem Demir, Yılmazaltundağ, M.Fatih Perse, Habip Uğurlu, Ali Ziro, Emre Avcı, Sedat Çelik, Veysi Demir, A.Yavuz İnan

Karşılaşmanın başlama düdüğünün gelmesiyle birlikte taraflar maçta üstünlük kurma çabasına girdi. Organize ataklar gerçekleştiren ekipler izleyenlere güzel bir karşılaşma izletti. Tarafların ataklarında Keçe Spor daha baskılı bir oyun gerçekleştirdi.

İlk yarının ortalarına doğru geliştirdiği atağı golle sonuçlandıran Keçe Spor karşılaşmada 1-0 öne geçmeyi başardı. Karşılaşmada skor dengesini bozan Keçe Spor mücadeleyi lehine çevirdi. Golden sonra sahasına çekilen Keçe Spor boşluklar vermeye başladı.

Mücadeleye beraberliği getirmeye çalışan Yıldırım Gücü atakları Keçe Spor savunmasından geçmedi. İlk yarının son dakikalarına doğru Yıldırım Gücü takımı geliştirdiği net atağı golle sonuçlandıranca devreye 1-1 beraberlikle girildi.

İkinci yarının başlaması gol kısırlığını da yanında getirdi. Skoru korumaya çalışan her iki takım yer yer kontra ataklara girse de sonuç alamadı. Kalesinde devleşen her iki takımın kalecileri skorun değişmemesi için yoğun çaba göstermeye başladı.

Maçın yaklaşık 60. dakikasında Keçe Spor topu rakip filelerle buluşturmayı başardı ve karşılaşmada tekrar üstünlüğü eline alan takım oldu. Ani bir golle öne geçen takım skoru korumayı başardı.

Maçın son dakikalarına kadar karşılıklı devam eden pozisyonlarından gol sesi çıkmayınca Keçe Spor karşılaşmayı 2-1 kazanarak 3 puanı hanesine yazdırdı. Keçe takımı altın değerinde 3 puanı hanesine yazdırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER