Karşıyaka zirveye tırmandı

Toplamda 9 takımın mücadele verdiği grupta Karşıyaka ve 11 Nisan zirveyi paylaşırken, grubun son sırasında ise Çamlıdere ve Ceylanpınar Demir takımı yer alıyor. Grupta orta sıralarda 3 takım ise 13 puana sahip. Alt sıralarda durumun her an değişebileceği

Karşıyaka zirveye tırmandı

Toplamda 9 takımın mücadele verdiği grupta Karşıyaka ve 11 Nisan zirveyi paylaşırken, grubun son sırasında ise Çamlıdere ve Ceylanpınar Demir takımı yer alıyor. Grupta orta sıralarda 3 takım ise 13 puana sahip. Alt sıralarda durumun her an değişebileceği grupta dengeler yerinden sarsılabilir.

B grubunda puan durumu ise şöyle;

1-) Karşıyaka Spor, 10 karşılaşma sonunda 7 karşılaşmadan galibiyetle ayrılan takım 3 maçtan da mağlubiyetle ayrıldı. Ekip Elde ettiği galibiyetlerle 21 puana ulaştı. Grubun en az gol yiyen takımı olan Karşıyaka, 10 karşılaşmada kalesinde 9 gol görürken, meşin yuvarlağı ise 21 kez rakip filelerle buluşturmayı başardı. Ekip bu hafta ligin son sıralarında yer alan Çamlıdere takımıyla karşı karşıya gelecek.

2-) 11 Nisan Spor, 10 karşılaşmaya çıkan takım 6 galibiyet 3 beraberlik 1 mağlubiyet aldı. Toplamda 21 puanla averajla ikincilik koltuğuna yerleşmeyi başaran takım, son hafta karşılaştığı Karşıyaka takımına 3-0 boyun eğdi. Rakip filelerle topu 17 kez buluşturan takım kalesinde ise 13 gol gördü. Ekip bu hafta ligin son sırasında ki Ceylanpınar Demir takımıyla karşılaşacak.

3-) D.S.İ. Spor grupta 19 puana sahip ekip üçüncü sıraya yerleşmeyi başardı. 10 maçta 6 galibiyet , 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet alan takım attığı 28 golle ligin en çok gol atan takımı unvanına da sahip oldu. Takım 10 karşılaşmada 18 golü kalesinde gördü. D.S.İ. Spor bu hafta Genç Karakeçi takımıyla karşı karşıya gelecek.

4-) Genç Karakeçi Spor, takım çıktığı 10 karşılaşmada 4 galibiyet 3 beraberlik 3 mağlubiyet aldı. 15 puan toplayan Karakeçi temsilcisi son hafta karşılaştığı Çamlıdere’yi ikinci yarıda bulduğu golle 1-0 mağlup etmeyi başardı. Ekip bu hafta D.S.İ. Spor’la karşılaşacağı maça mutlak galibiyet parolasıyla çıkacak.

5-) Ceylanpınar Tigem, 13 puan toplayan takım beşincilik koltuğuna oturmayı başardı. Ekip grupta 3 takımla birlikte aynı puana sahip. 10 karşılaşmadan 4 galibiyet 1 beraberlik 5 mağlubiyetle ayrılan takım rakip fileleri 26 kez sarsarken kalesinde ise 24 gol gördü. Ceylanpınar Tigem son hafta karşılaştığı Viranşehir GAP Spor’a 3-2 mağlup oldu.

6-) Haliliye Spor, averajla altıncılık koltuğuna oturan takım 3 galibiyet 4 beraberlik 3 mağlubiyet aldı. Galibiyet ve beraberliklerle 13 puan toplayan Haliliye Spor 14 gol atarken, meşin yuvarlağı ise 15 kez kalesinde görmeye engel olamadı. Haliliye Spor son hafta karşılaştığı D.S.İ. Spor’a 3-0 mağlup oldu. Haliliye Spor son hafta mücadelesinde Viranşehir GAP spor takımıyla karşı karşıya gelecek.

7-) Viranşehir GAP Spor, Viranşehir temsilcisi 13 puan topladı. Averajla yedincilik sırasına geçen takım, 4 galibiyet 1 beraberlik 4 mağlubiyet aldı. 21 kez rakip fileleri sarsan Viranşehir temsilcisi kalesinde ise 23 gol gördü. Ekip son hafta karşılaştığı Ceylanpınar Tigem takımını 3-2 geçmeyi başardı.

8-) Çamlıdere, ligin son sıralarında yer alan takım 10 karşılaşmaya çıkıp, 2 galibiyet 1 beraberlik 7 mağlubiyetle aldı. 11 kez rakip filelerle topu buluşturmayı başaran takım kalesinde ise 21 gol görmeye engel olamadı. Ekip bu hafta Karşıyaka takımıyla karşı karşıya gelecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER