Karçelik Masterler’den Dev Organizasyon

Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı Kulüp Başkanı Reşit Karakaş’ın girişimleriyle Kentler arası kaynaşma ve dayanışma adına dev spor organizasyon düzenleyerek bir ilke daha imza atacak.

Karçelik Masterler’den Dev Organizasyon

Şanlıurfa’yı Akdeniz Masterler grubunda temsil eden Karçelik Masterler kulübü hafta sonu oynayacağı Kentler arası kaynaşma ve dayanışma adına dev spor organizasyon düzenleyerek Diyarbakır Asur Masterler takımı ile dostluk maçı yapacak.

Karçelik Masterler takımı Kulüp Başkanı Reşit Karataş’ın girişimiyle 18. 03. 2017 Cumartesi günü Karaköprü Faruk Çelik Spor Kompleksinde Diyarbakır Asur Masterler takımıyla oynanacak olan dostluk maçına Şanlıurfa sporseverler davetlidir.

Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı Kulüp Başkanı Reşit Karakaş yaptığı açıklamada, Kentler arası kaynaşma ve dayanışma adına dev spor organizasyonunda Karçelik Şanlıurfa Masterleri ile Diyarbakır Asur Masterler ekibi dostluk maçında Şanlıurfa'da bir araya geliyor.

18.03 2017 Cumartesi günü Şanlıurfa Karaköprü Faruk Çelik Spor Kompleksinde Diyarbakır Asur Masterler takımı arasında oynanacak olan dostluk maçın saati 14.00 başlayacak.

Organizasyonun ilk ayağını oluşturan dostluk maçı sonrası "Gönül Köprüsü" adı verilen bu dev spor organizasyonu Yaşar İçen'in Duru Tv’de moderatörlüğünü üstlendiği programa iki takım oyuncularının katılımı ile devam edecektir.

Tv programı sonrası Karçelik Masterler Başkanı Reşit Karakaş'ın organize ettiği Şanlıurfa konuk evinde sıra gecesi ile bu güzelim dev organizasyon son bulacaktır. Sıra gecesine Şanlıurfa Belediye Başkanlaı da katılacağı bekleniyor. 

Hafta sonu Şanlıurfa'da gerçekleşecek olan bu dev spor organizasyonda emeği geçen başta Karçelik Masterler Başkanı Reşit Karakaş, Duru tv. Programcısı Yaşar İçen ve tüm katılımcılara şimdiden teşekkür ediyorum.

Biz Asurspor Masterler ekibi olarak kentler arası kaynaşma ve dayanışma adına düzenlenen organizasyonlarda din, dil, ırk ayırımı yapılmaksızın sevgi, saygı ve hoşgörü kavramlarını ilke edinerek kentimizi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz. Bu duygularla, böylesi güzel bir organizasyonun bir parçası olmak bizim için büyük bir mutluluktur.

Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı Kulüp Başkanı Reşit Karakaş Kentler arası kaynaşma ve dayanışma adına dev spor organizasyon katılacak olan herkese teşekkür etti.

Başkan Karakaş, “Şanlıurfa Karçelik Masterler Kulübü olarak bu tür organizasyonların devam edeceği ve Şanlıurfa adına her şeyin en güzelini yapacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER