Karçelik Masterler Şampiyon

Akdeniz Masterler grubunda Şanlıurfa’yı temsil eden Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı deplasmanda oynadığı Osmaniye takımını 7-4 mağlup ederek şampiyon oldu  

Karçelik Masterler Şampiyon

Akdeniz Masterler grubunda Şanlıurfa’yı temsil eden Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı deplasmanda oynadığı Osmaniye takımını 7-4 mağlup ederek şampiyon oldu
 
Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı ilk hedefi olan şampiyonluğu ligin bitimine 1 hafta kala yakalayarak grupta şampiyon oldu.
Akdeniz grubunda bu sezon Şanlıurfa’yı başarılı bir şekilde temsil eden Karçelik Masterler takımı ligde oynadığı maçlarda aldığı galibiyetlerle başarıdan başarıya koşuyor.

Ligin bitimine 1 hafta kala deplasmanda oynadığı Osmaniye Masterler takımı karşısında maç boyunca üstün bir oyun sergileyen Şanlıurfa Karçelik Masterler takımını şampiyonluğa taşıyan golleri takımın gol silahı olan İsmail Buz (2)  İsmail Aksu (2) Celal Elmas (2) ve Aslan Doğan’da geldi.
Deplasmanda oynadıkları Osmaniye Masterler takımını 7-4 mağlup eden Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı şampiyonluğunu ilan etti. Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı son maçını bu hafta kendi evinde oynayacağı Adıyaman Masterler karşısında şampiyonluk turunu atacak.

ŞAMPİYONLUĞU BAŞKANIMIZ KARAKAŞ’A ARMAĞAN EDİYORUZ
Şanlıurfa’da ilk kez kurulan Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı kendi imkanlarıyla mücadele etmeye devam ediyor. Akdeniz grubunda yer alan Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı kimseden maddi ve manevi destek almayarak yoluna emin adımlarla sürüyerek ligin bitimine 1 hafta kala Osmaniye Masterler takımını deplasmanda 7-4 mağlup ederek şampiyon oldu.
Karçelik Masterler akım futbolcuları ve teknik heyeti mutlu sona ulaştıkları şampiyonluğu Kulüp Başkanı Reşit Karakaş’a armağan ettiklerini söylediler.

SEZON BİTİKTEN SONRA MASTERLER ANTALYA TURVUVASINA KATLACAK
Akdeniz grubunda Şanlıurfa’yı başarılı bir şekilde temsil ederek şampiyonluğa ulaşan Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı sezon sonunda Antalya İlinde yaklaşık 54 takımın katılımıyla düzenlenecek olan futbol turnuvasına katılacak.

Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı Kulüp Başkanı Reşit Karakaş geçtiğimiz günlerde gazetemize yaptığı açıklamada Antalya ilinde düzenlenecek olan futbol turnuvasında da Şanlıurfa’yı başarılı bir şekilde temsil edeceklerini söyledi.

Şanlıurfa Karçelik Masterler takımında taşlar yavaş yavaş yerine otururken, futbol okulu açarak yetenekli gençleri de bünyesine katıp onlara sahip çıkmak için kolları sıvadı.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER