Karaköprü Belediyspor Siverek Engelini Aştı

Türkiye şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsil edecek olan play off maçlarında Karaköprü Belediyespor Siverek Belediyespor’u 2-0 mağlup ederek liderliğini sürdürdü

Karaköprü Belediyspor Siverek Engelini Aştı

Şanlıurrfa U-19 Play Off maçları tüm hızıyla devam ediyor. Şanlıurfa’yı Türkiye Şampiyonasında temsil edecek olan Bağlarbaşıspor, Büyükşehir Belediyespor, Siverek Belediyespor ve Karaköprü Belediyespor arasında lig usulü ile oynanan maçlarda 3. Haftası tamamlandı.

3. hafta maçında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor GAP Arena 2 nolu sahada oynanan Bağlarbaşıspor maçını 5-0 kazanarak 2. Galibiyetine imza attı.

Play offun ilk maçında Karaköprü Belediyespor’a 1-0 mağlup olarak umutlarını kaybetmeyen Büyükşehir Belediyespor 2. Hafta maçında Siverek Belediyespor’u 3-1 mağlup ederek ilk galibiyetini almış oldu.

Play offun 3. Hafta maçında Bağlarbaşıspor karşısına mutlak galibiyetle sahaya çıkan Büyükşehir Belediyespor istediği galibiyeti 5-0’la alarak şansını devam ettirdi.

Büyükşehir Belediyespor’u galibiyete taşıyan golleri, Muhammed Eskici (2), Furkan Karadaş (2) ve Hilmican Çiftçi’den geldi.

Grupta 3. Hafta maçları geride kalırken Bağlarbaşıspor puana hasret kaldı.

KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR SİVEREK ENGELİNİ AŞTI

Play off maçlarında bileği bükülmeyen Karaköprü Belediyespor kayıpsız yoluna devam ediyor. İlk maçta Büyükşehir Belediyespor’u tek golle mağlup ederek taraftarlarını sevindiren Karaköprü Belediyespor gülen taraf oldu.

Play off müsabakasının 2. Hafta maçında Bağlarbaşıspor engelini aşarak grupta liderliğe yükselen Karaköprü Belediyespor büyük bir engeli daha aşmış oldu.

3. hafta maçında Siverek Belediyespor karşısında üstün bir oyun sergileyen Karaköprü Belediyespor attığı 2 golle maçı 2-0 kazandı.

Play off maçında liderliğe sürdüren Karaköprü Belediyespor büyük avantaj yakaladı.

3 maçta 9 puan toplayan lider Karaköprü Belediyespor bu hafta Büyükşehir Belediyespor ile oynayacak.

Lig usulü ile oynanan Play off müsabakaları sonunda ilk iki sırayı alacak olan takımlar Şanlıurfa’yı Türkiye şampiyonasında temsil edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER