Karaköprü Belediyespor Tur Peşinde

Sezona Ziraat Türkiye Kupası 1. Kademe maçında Kilis Belediyespor’u 1-0 mağlup ederek sezona merhaba diyen Karaköprü Belediyespor adını 2. Tura yazdırmanın sevincini taraftarlarıyla yaşadı.

Karaköprü Belediyespor Tur Peşinde

Ziraat Türkiye Kupası 2. Kademe maçında deplasmanda Tarsus İdmanyurdu ile oynayacak olan Karaköprü Belediyespor bu maça kenetlenerek turu geçip taraftarlarını sevindirmek istiyor.

Ligin ilk maçında kendi evinde oynadığı Aydınsspor 1923 takımını 3-0 mağlup ederek taraftarlarını bir kez daha sevindirdi.

Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur kademe maçında deplasmanda oynayacağı Tarsus İdmanyurdu müsabakasına kenetlenen Karaköprü Belediyespor tur atlamak için pusuya yattı.

30.08.2017 Çarşamba günü Karaköprü Belediyespor deplasmanda Tarsus İdmanyurdu ile oynayacağı Ziraat Kupası 2. Tur kademe maçını Sefa Duman yönetecek. Duman’ın yardımcılığını Mahmut Gülle ve Ahmet Deveci yapacak.

Maçın 4. Hakemlik görevini Hasan Yüncüoğlu üstlenecek.

İşte Ziraat Türkiye Kupası 2. Kademe müsabakalarını yönetecek olan hakemler şöyle: Bayrampaşa - Halide Edip Adıvarspor (Hasan Kaçar)

Anadolu Bağcılar SK – Çatalcaspor (Esen Kanpara)

Sultanbeyli Belediyespor - Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. (Önder Turgay Demirdak)

Darıca Gençlerbirliği – Gölcükspor (Erdoğan Özkaya)

Düzcespor – Kocaelispor (Barkın Kara)

Edirnespor - Dardanelspor A.Ş. (Sercan Yılmaz)

Tekirdağspor - Ergene Velimeşespor (Serhad Ürkmez)

Orhangazi Belediyespor - Altınova Belediyespor (Ömer Şivka)

Karacabey Birlik Spor A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş. (Mehmet Ali Özer)

Tire 1922 Spor – Turgutluspor (Feridun Daldaş)

Manisa Büyükşehir Belediyespor - Bergama Belediyespor (Mehmet Güngör)

Tki Tavşanlı Linyitspor – Kızılcabölükspor (Ali Akdeniz)

Bucak Belediye Oğuzhanspor - Kemerspor 2003 (Tayfun Sarı)

Muğlaspor - Aydınspor 1923 (Efe Sosyal)

Yeni Altındağ Belediyespor – Bartınspor (Mustafa Hakan Belder)

Ankara Demirspor - Ankara Adliyespor (Onur Bingöl)

Sinopspor – Erbaaspor (Şahin Berker)

Yozgatspor 1959 FK - Çorum Belediyespor (Hakan Ergin)

Kayseri Erciyesspor - Nevşehir Spor Gençlik (Uğurcan Gökler)

68 Aksaray Belediyespor - Kozan Belediyespor (Alper Oran)

Payasspor – Kırıkhanspor (Veli Ersin Bıçak)

Osmaniyespor Fk - Erzin Belediyespor (Yakup Özhan)

Tarsus İdman Yurdu - Ş.Urfa Karaköprü Bld.Spor (Sefa Duran)

Baysal İnşaat Düzyurtspor - Artvin Hopaspor (Egemen Artun)

Of Spor A.Ş. – Yomraspor (Tolgan Sancak)

1461 Trabzon – Arsinspor (Alpaslan Şen)

Bayburt Grup Özel İdare – Pazarspor (Harun Toplar)

12 Bingölspor - Anagold 24erzincanspor Mehmet Şükrü Közcü)

Elaziz Belediyespor - Diyarbekir Spor A.Ş. (Hamit Basık)

Kars 36 Spor - Muş Spor FC (Bayram Başkan)

Ağrı 1970 Spor - Van Büyükşehir Belediyespor (Mehmet Terece)

Siirt İl Özel İdaresi Spor - Batman Petrol Spor A.Ş. (Yusuf Aydın)

Cizre Spor - Yüksekova Belediyespor ( Lütfullah Aslan)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER