Karaköprü Belediyespor'da İstifa Depremi

Şanlıurfa'nın 3. lig temsilcisi Karaköprü Belediyespor'da 4 yöneticinin istifa etmesi depremi yaşanırken, Yönetim jet hızıyla acil toplanma kararı aldı.

Karaköprü Belediyespor'da İstifa Depremi

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig'de mücadele eden Karaköprü Belediyespor yönetiminde istifa depremi yaşanmaya devam ediyor. Takımın kötü gidişatından dolayı istifaların ardı arkası kesilmeyen Karaköprü Belediyespor Yöneticilerinden Müslüm Topal, İmam Ufuk Yürekli, İsmail Bayram ve İmam Badıllı görevlerinden istifa etmesi kulüpte şok etkisi yarattı.

Görevi bırakan 4 ismin yerine ise Ali İhsan Çayan, Mustafa Aslan, Muhsin Tut ve Hamza Bayer asıl üye olarak yönetime alındı.

İstifa depreminden sonra Spor Toto 3. Liginde mücadele eden Karaköprü Belediyespor yönetim kurulu acil toplanma kararı aldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
KARAolmuşköprü
KARAolmuşköprü - 1 yıl Önce

Ali ihsan çayan belediye başkan yardımcısı ,muhsin tut plan proje müdürü ve hamza bayer belediyenin makina ikmal müdürü karaköprü belediyesi yönetime ambargo koyduğu sürece bu takım halkın takımı olmaktan çıkıp siyasi bir takım olacaktır.karaköprü ilçesinin takımı değil

SIRADAKİ HABER