Karakaş; “Karagümrük’ü Yakacağız

Şanlıurfaspor Asbaşkanı Reşit Karakaş hafta sonu deplasmanda oynayacakları Kargümrük maçı öncesi Urfanatik’e yaptığı açıklamada “Karagümrük’ü yakacağız, Şanlıurfa’ya zaferler döneceğiz” dedi.

   Şanlıurfaspor Asbaşkanı Reşit Karakaş hafta sonu  maçı öncesi Urfanatik’e yaptığı açıklamada “Karagümrük’ü yakacağız, Şanlıurfa’ya zaferler döneceğiz” dedi.

   2. lig Kırmız Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Şanlıurfaspor Pazar günü deplasmanda oynayacağı Karagümrük maçının hazırlıklarını eksiksiz tamamladı. Bir haftadır Karagümrük maçına kenetlenen Yöneticiler ve futbolcular adeta seferberlik ilan ettiler.

   Şanlıuyrfaspsor Asbaşkanı Reşit Karakaş, bu hafta oynayacakları zorlu Karagümrük maçı öncesi futbolculara moral vermek için Tesislerde “Urfa sıra gecesi” düzenledi.

   Tesislerde yapılan sıra gecesinde futbolcu ve yöneticiler gönüllerince eğlendiler.

   Pazar günü oynayacakları zorlu Karagümrük maçı öncesi Urfanatik’e açıklamada bulunan Şanlıurfaspor Asbaşkanı Reşit Karakaş, “Takım olarak çok zorlu bir dönemden geçtik. Gerek maddi ve manevi konusunda zor günler yaşayan Şanlıurfaspor2a her zaman sahip çıktu-ık. Bu hfat oynanacak olan kritik müsabaka öncesi futbolculara moral olsun diye “Sıra gecesi” düzenledik. Sıra gecesinde futbolcular halay çekerek gönüllerince eğlendiler. Allah’ın izniyle Pazar günü “Karagümrük’ü yakarak, Şanlıurfa’ya zaferler döneceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 10:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Birolglmz
Birolglmz - 8 ay Önce

Yakarsınız ancak kibritleri bitlenmişş yorgan battaniyesiniz ile birlikte

SIRADAKİ HABER