Karaca, Hep Üst Liglerde Oynamak İstiyorum

Sezon başında Şanlıurfa Süper Amatörde Birecik Belediyespor ile anlaşan ve daha lig başlamadan yollarını ayıran Burak Karaca ilerdeki hayalinin 3. Lig ve 2. Ligde oynamak olduğunu açıkladı.

Karaca, Hep Üst Liglerde Oynamak İstiyorum

Bu sezon başında Süper Amatör liginde Birecik Belediyespor ile anlaşan ve daha sonra belirsiz bir şekilde lig başlamadan takımla yollarını ayıran Burak Karaca Urfanatik Gazetemizin sorularına cevap verdi. Futbolu hayatının bir parçası olarak gördüğünü ve bunun için çok çalıştığını belirten Burak Karaca, “Futbol benim hayatımın bir parçasıdır. Ondan dolayı benim hayallerimde ona bağlıdır ve hep üst liglerde oynamak için elimden geleni yapacağım.” dedi.

‘Hayalim üst liglerde oynamak’

Futbol benim hayatımın bir parçası olmuş durumda diyen Burak Karaca, “Herkesin olduğu gibi benim de işim bu insan işini hayatının bir parçası yaptı mı işini mükemmel yapar. Onda dolayı bende işim olan futbolu hayatımdan asla çıkarmıyorum. Ben ilk olarak 2009 yılında futbol oynamaya başladım. Yani burada 8 yıldır futbol oynuyorum. Bu çerçevede Süper Amatör’de de oynadım ama asıl amacım dediğim şuan için daha üst seviye 2. Lig ve 3.lig gibi seviyelerde oynayabileceğime inanıyorum” dedi.

‘Futbolun bana kazandırdığı sağlıklı bir yaşam oldu’

“Şimdiki kendi yaş grubuma bakıyorum genelleme değil sadece bir kısım olarak konuşuyorum uyuşturucu bağımlısı veya alkol bağımlısı” sözlerini söyleyen Karaca, “Futbolun bana kattığı en güzel şey sigara dahi kullanmamam diyebilirim çünkü futbol oynayan bir adam kendine zarar vermemesi gerektiğini ve yaptığı işe saygı duyması gerektiğini bilirim. Hedefimde tabi ki üst liglerde futbol oynamaktır buda azim ve çalışmakla inşallah olacak. Çünkü hayalin olmadan bir şey yapamazsın her futbolcunun gönlünde yatan şeydir bir üst ligde oynamak. Futbolda beklentilerim elbette var, bunlardan en başta olanı ilerde çok büyük bir futbolcu olmak ve buna bağlı olarak düzenli güzel bir yaşantı sağlamaktır.” diye konuştu.  

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serafettin
Serafettin - 2 yıl Önce

Amatör gözü İbrahim başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER