İşte Kaymakam, İşte Belediye Başkanı

Harran ilçesinin tek amatör futbol kulübü olan Harran Ova Spor, bu sezon ligde oynadığı 3 maçı da kazanarak averajla 2’nci sıraya yerleşti.

İşte Kaymakam, İşte Belediye Başkanı

Harran ilçesinin tek amatör futbol kulübü olan Harran Ova Spor, bu sezon ligde oynadığı 3 maçı da kazanarak averajla 2’nci sıraya yerleşti. Geçmiş yıllarda maddi imkansızlıktan dolayı süper amatör ligden düşen takım, tekrar yükselişe geçmek istiyor. Ancak bunun mümkün olabilmesi için maddi imkanların da iyi olması gerekir.

    Amatör kulüplerin, maddi destek olmadan ayakta kalması ve mücadele etmesi çok da mümkün görünmüyor. Harran Ova Sporun da başarılı olmak için maddi anlamda iyi olanaklara sahip olması şarttı. Takımın tekrar başarılı olabilmesine olanak sağlamak amacıyla mahalli idareler seçimlerinden sonra İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Çelik ile Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz istişarede bulundular. İstişare sonucunda takıma birlikte sahip çıkmaya karar verildi.

    Kaymakam, Belediye Başkanı ve Kulüp yönetimi toplantılar yaparak yol haritası belirlendi. Belirlenen yol haritası çerçevesinde bir kadro kuruldu. Gerek Kaymakam Ömer Faruk Çelik, gerek Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz takımın yanında olduklarını her daim hissettirdiler. Bu devlet adamlarımız, ilçe takımına sahip çıkarak iyi bir örnek teşkil etmiştir. Spora ve sporcuya sahip çıktıkları için kendilerine teşekkür ederiz. Harran Ova Spor kulübüne de ligde başarılar dileriz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut ÖZYAVUZ ZADEEE
Mahmut ÖZYAVUZ ZADEEE - 3 hafta Önce

BİR BELEDİYE BAŞKANIN GÖREVİ ŞOV YAPMAK DEĞİLDİR. İLK ÖNCE ÇALIŞTIRDIĞI VE KAMU HİZMETİ VEREN İNSANLARIN PARALARINI ÖDEMESİ LAZIM. PARA İLE REKLAM OLMAZ BABA OĞUL DEVLETİ SÖMÜRMEYİNNN...

Urfalıı
Urfalıı - 3 hafta Önce

Şov denince ilk akla gelen isim ve oğlu..masAllah sahneyi kimseye bırakmıyorlar

SIRADAKİ HABER