İşte Haftanın Saha Komiserleri

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Amatör Kümede bu hafta il ve ilçelerde oynanacak olan müsabakalarda görev yapacak olan saha Komiserleri açıklandı.

İşte Haftanın Saha Komiserleri

Şanlıurfa’da 43 müsabakanın oynanacağı Amatör Küme müsabakalarında kim hangi müsabakada görev yapacak olan Saha Komiserleri

26.10.2019 Cumartesi       

10.30 Eyyübiye Belediyespor – Şanlıurfaspor U-14 Ligi Futbol dün. 2 (Muhittin Urtekin)

12.00 Büyükşehir Belediyespor - Ceylanpınar Belediyespor  U-16 Ligi  Futbol dün.2 (Muhittin Urtekin)        

14.00 Şutimspor – Viran şehir Sanayi U-14 Ligi Futbol dün.2 (İbrahim Halil Öztunç)

11.00 Anadolu Gençlik - Gençlik spor U-14 Ligi Futbol dün.1 (Halil Şahap)

12.30 Uyanış spor - Viranşehir Belediyespor U-16 Ligi Futbol dün.1 (Halil Şahap)

14.30 Yenişehirspor - Reha gençlik  Bş.bld.1.Amt. ligi Futbol dün.1 (Abdullah Canbeyli)

10.30 Bağlarbaşıspor - Karaköprü spor  U-16 Ligi 11 Nisan (Celal Sökmen)

12.30 Badıllı Gençlik - Suruç gençlik  U-19 Ligi            11 Nisan (Hüseyin Deliduman)  

14.30 Karşıyakaspor - Yukarı Göklü  Bş.bld.1. Amt. Ligi 11 Nisan (Hüseyin Deliduman)                                              

11.00 Büyükşehir bld.spor - Akçakale Belediyespor U-19 Ligi Yenice 2 (Osman Kaya)

13.00 11 Nisanspor - Siverek Belediyespor U-19 Ligi Yenice 2 (Cevher Arslan) 

15.00 Karaköprü spor - Hilvan Belediyespor Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Yenice 2 (Vedat Taş)              

14.30 Genç Karageçili – Viranşehir İdmanyurdu Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör Ligi Yenice 1 (Cuma Bingöl)                                                                                           

12.30 Telekom spor - Harran ovaspor U-19 Ligi Viranşehir yeni saha (Müslüm Felhan)

14.30 Viranşehir Eğitim - Harran ovaspor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Viranşehir yeni saha (Müslüm Felhan)    

14.00  Viranşehirspor Çamlıdere  spor    Büyükşehir Belediyesi1. Amatör Ligi Viranşehir yeni saha (Kadir Haklı)                                                                       

14.00  Ceylanpınar Demir  - Karaköprü Belediyespor  U-19 Ligi Ceylanpınar ilçe (Eyüp Balcı)

14.00  Bozova Belediyespor - Ceylanpınar Tigem  Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Bozova ilçe (İbrahim Halil Koçka)                                                                                            

27.10.2019 Pazar

10.30 Sancaktar spor - Edessa 7 yıldız U-16 Ligi Futbol dün.1 (Abdullah Canbeyli)

12.30 Viranşehir Eğitim - Karaköprü Belediyespor U-16 Ligi Futbol dün.1 (İbrahim Halil Tuncer)        

14.30 Yenihalspor - Türk Telekom  Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi  Futbol dünyası 1 (İbrahim Halil Tuncer)

10.00  Karaköprü Belediyespor - 15 Temmuz spor U-14 Ligi Futbol dün.2 (Halil Şahap)

11.30  Kendir spor - Viranşehir Eğitim  U-14 Ligi Futbol dün.2 (Engin Doğan)

13.00  Büyükşehir Belediyespor - Yenişehir spor U-14 Ligi Futbol dünyası 2 (Engin Doğan)

14.30  Urfa gücü - Uyanış spor U-19 Ligi Futbol dünyası 2 (Müslüm Felhan)       

11.00 Gençlik spor – Şanlıurfaspor U-16 Ligi 11 Nisan (Abdulbaki Çınar)            

13.00  Keçe spor - Şutim spor U-19 Ligi 11 Nisan (Abdulbaki Çınar)                     

15.00  Eyyübiye Belediyespor -  Badıllı Gençlik Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi 11 Nisan (Abdulbaki Çınar) (İbrahim Halil Öztunç)                                                                                  

12.00 Bağmancıspor - Tarım sporU-19 Ligi Yenice 1 (İbrahim Halil Öztunç)

14.00  DSİspor - Viranşehir İdmanyurdu U-19 Ligi Yenice 1   (İbrahim Halil Öztunç)

12.00 Karşıyakaspor - Bağlarbaşı spor  U-19 Ligi Yenice 2 (Kadir Haklı)              

14.00  15 Temmuzspor - Birecik Beledieyspor Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Yenice 2 (Hüseyin Deliduman)                                                                               

14.00  Yukarı Göklü – Gençkarageçili U-19 Ligi Halfeti ilçe (Mehmet Aykaç)        

14.00  Şanlıpolatspor - Pirsus spor U-19 Ligi Suruç ilçe (Celal Sökmen)               

14.00  Hilvan Belediyespor - Şanlıurfaspor  U-19 Ligi Hilvan ilçe (Abdullah Canbeyli)

14.00  Bozova Belediyespor – Karaköprüspor U-19 Ligi Bozova ilçe (Cuma Bingöl)

14.00  Birecikspor – Eyyüpspor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Birecik ilçe (Osman Kaya)

14.00  Akçakale Belediyespor - 11 Nisan spor  Büyükşehir Belediyesi 1Süper Amatör Ligi Akçakale ilçe (İbrahin Halil Koçka)                                                              

14.00  Ceylanpınar Belediyespor - Suruç Gençlik Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Ceylanpınar ilçe (Eyüp Balcı)                                                                 

14.00  Viranşehir Belediyespor -  75.Yıl MTL Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Viranşehir eski saha (Müslüm Baydoğa)                                                                          

14.00  Viranşehir sanayi - Gençler birliği Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Viranşehir yeni saha (Cevher Arslan)                                                                               

14.00  Siverek Belediyespor - Fırat Üniversitesi  BAL Ligi Siverek ilçe (Bekir Karakaş)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER