İşte Haftanın Saha Komiserleri

Şanlıurfa’da bu hafta il ve ilçelerde oynanacak olan Amatör müsabakalarda görev yapacak olan haftasın “Saha Komiserler” belli oldu.

İşte Haftanın Saha Komiserleri

Saha Komiserleri derneğinden Urfanatik’e yapılan açıklamada bu hafta oynanacak olan 31 müsabakada görev yapacak olan saha komiserlerinin açıklandığının bilgisini verdi.

Karbel Karaköprü Belediyespor kendi evinde oynayacağı Tokat A.Ş. maçında Saha Komiserlik görevini Sabri Deniz görev yapacak.

19.10.2019 Cumartesi

13.00 Tarımspor  - Yukarı Göklü U-19 Ligi Futbol dün.1 (Muhittin Urtekin)

15.00 11 Nisanspor  - 15 Temmuz Gençlik Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Futbol dün.1 (Muhittin Urtekin)

11.30 Bağlarbaşı spor – Büyükşehir Belediyespor U-19 Ligi Futbol dün.2 (Halil Şahap)

13.30 Uyanış spor - Reha Gençlik U-19 Ligi Futbol dün.2 (Halil Şahap)

15.30 Şutim spor – Karşıyakaspor U-19 Ligi Futbol dün.2 (İbrahim Halil Öztunç)

11.00 Karaköprü Belediyespor - Urfa gücü U-19 Ligi 11 Nisan (Osman Kaya)

13.00 Şanlıurfaspor – Bağmancıspor U-19 Ligi 11 Nisan (Mehmet Aykaç)

15.00 Sancaktarspor - DSİsporU-19 Ligi 11 Nisan (Hüseyin Deliduman)

15.00 Badıllı Gençlik - Genç karageçili   Belediyesi 1.Amatör ligi Yenice 1 (Celal Sökmen)

15.00 Gençler Birliği - Karaköprü spor   Belediyesi Süper Amatör Ligi Yenice 2 (Müslüm Felhan)

15.00 Viranşehir İdmanyurdu - Türk Telekom U-19 Ligi Viranşehir eski stad (Cuma Bingöl)

15.00 Harran ova spor - Ceylanpınar Demir U-19 Ligi Harran ilçe(Kadir Haklı)

15.00 Siverek Belediyespor - Bozova Belediyespor U-19 Ligi Siverek ilçe (Metin Taş)

15.00 Suruç gençlik - Şanlıpolat spor U-19 Ligi Suruç ilçe (Ahmet Çiçek)

15.00 Hilvan Belediyespor - Akçakale Belediyespor Belediyesi Süper Amatör Ligi Hilvan ilçe (Bekir Karaaş)

20.10.2019Pazar

13.00 Genç Karageçili - 11 nisan spor U-19 11 Nisan (İbrahin Halil Öztunç)

15.00 Çamlıderespor - Yenişehir spor   Belediyesi 1.Amatör ligi 11 Nisan (Hüseyin Deliduman)

15.00 Eyyüpspor - Eyyübiye Belediyespor Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör ligi Yenice 1 (İbrahim Halil Koçka)

15.00 Reha gençlik – Karşıyakaspor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Yenice 2 (Cuma Bingöl)

14.00 Karaköprüspor - Hilvan Belediyespor U-19 Ligi Futbol dün.2 (Engin Doğan)

15.00 Akçakale Belediyespor - Badıllı gençlik    U-19 Ligi Akçakale ilçe (Mehmet Aykaç)

13.00 Pirsusspor - Keçespor U-19 Ligi Suruç ilçe (Cevher Arslan)

15.00 Suruç Gençlik - Viranşehir Sanayi  Belediyesi Süper Amatör Ligi Suruç ilçe (Cevher Arslan)

15.00 Yukarı Göklü  - Viranşehir Belediyespor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Halfeti ilçe (Vedat Taş)

15.00 75.Yıl MTL - Viranşehir Eğitim Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Bozova ilçe (Abdullah Canbeyli)

15.00 Harran ova spor – Virabşehir spor Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör ligi Harran ilçe (Osman Kaya)

15.00Viranşehir İdmanyurdu - Yenihal spor Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör ligi Viranşehir eski (Celal Sökmen)saha

15.00 Türk Telekom - Bozova Belediyespor Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör ligi Viranşehir eski saha (Müslüm Felhan)

15.00 Ceylanpınar TİGEM - Birecik spor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Ceylanpınar ilçe (Eyüp Balcı)

15.00 Birecik Belediyespor – Ceylanpınar Belediyespor Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Birecik ilçe (Engin Doğan)

15.00 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor - Sürsürü spor BAL Ligi Futbol dünyası 1 (Müslüm Baydoğa

14.00 Karaköprü Belediyespor – Tokat A.Ş. 3. Lig Karaköprü (Sabri Deniz)

YORUM EKLE
YORUMLAR
ISMAIL ALUNDAG
ISMAIL ALUNDAG - 1 ay Önce

ALLAH. YARDIMCISI OLSUN

ALİ BAHAR
ALİ BAHAR - 1 ay Önce

MUĞLA / BODRUMDAN SELAMLAR VE SAYGILAR BU HAFTA AMATÖR LİGDE GÖREV YAPACAK OLAN TÜM ARKADAŞLARIMA BAŞARILAR DİLERİM
ALİ BAHAR TFF SAHA KOMSERİ

SIRADAKİ HABER