banner54

İşte Haftanın Hakemleri

Süper Amatör kümede şampiyonluk mücadelesi veren Akçakalespor – M. Kemal Lisesi arasında oynanacak olan haftanın kritik maçını Murat Kaya yönetecek.

Şanlıurfa il ve ilçelerde oynanacak olan 32 müsabakada görev yapacak hakemler belli oldu. İl hakem Kurulu 23.11.2013 ve 24.11.2013 tarihleri arasında oynanacak olan maçlarda görev yapacak olan hakemleri açıklandı.

Haftanın kritik maçı Pazar günü saat. 13.00’da Akçakale İlçe Stadyumunda Akçakalespor – Siverek M. Kemal Lisesi arasında oynanacak. Bu zorlu müsabakayı  Murat Kaya yönetecek.  Maçın yardımcı hakemlik görevini Ferhat Ünlü ve Hüseyin Kılıç yapacak. 

23.11.2013 CUMARTESİ 11:00 Yenice 1 nolu Coca-cola U 14 Şanlıurfa spor - Yeni Diyarbakır

HÜSEYİN KILIÇ, RAMAZAN ALTUNTAŞ, MEHMET ÇİFTÇİ 

23.11.2013 CUMARTESİ 13:00 Yenice 1 nolu Coca-cola  U 15 Şanlıurfa spor - Yeni Diyarbakır

MEHMET ÇİNPOLAT, FIRAT SUBAŞI, ZEYNEL OĞUZ 

23.11.2013 CUMARTESİ 10.00 V.Şehir ilçe stadı U-19 ligi  V.Şehir GAP - C.Pınar Demir

MESUT KILIÇ  , HASAN TETİK, OSMAN GÖKÇE 

23.11.2013 CUMARTESİ 12.00 V.Şehir ilçe stadı U-19 ligi  C.pınar Tigem - M.Kemal lisesi

MUSTAFA ÇİLOĞLU, HÜSEYİN CAVCI, MUSTAFA ÇALIŞIR 

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 V.Şehir ilçe stadı U-19 ligi  V.Şehir Belediyespor - Siverek Belediyespor YUSUF YAŞAR, FERHAT ÜNLÜ, Ö.FARUK AYDIN

23.11.2013 CUMARTESİ 13.00 Akçakale ilçe stadı  U-19 ligi Akçakale spor Birecik Belediyespor

MUSTAFA ÖLÜOĞLU  , ABDULLAH İNATOĞLU, UĞUR KILIÇ 

23.11.2013 CUMARTESİ 13.00 Suruç ilçe stadı U-19 ligi Suruç Belediyespor – Kelaynakspor

ÖMER KONUŞKAN, NUR ÇİFTÇİ, FATİH OĞUZ 

23.11.2013 CUMARTESİ 11.00 Arena 1 nolu saha  U-15 ligi  Gençlik spor - Edessa 7 yıldız

EROL ÇADIRCI, ONUR AYKAÇ, MUSTAFA TOPRAK 

23.11.2013 CUMARTESİ 12..30 Arena 1 nolu saha U-17 ligi Telekom spor - Kendir spor

MEHMET ALTINKAYA, NİHAT ÖKTEN, ABDULKADİR DEMİREL 

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 Arena 1 nolu saha  U-17 ligi Edessa 7 Yıldız – Karşıyakaspor

NASİH  KARAÇALI, İ.HALİL KÜPELİ, ŞÜKRÜ CAVCI 

23.11.2013 CUMARTESİ 11..00 Arena 2 nolu saha U-15 ligi Urfa Gücüspor - İl Özel İdare

SEDAT AKBABA, İSA DOĞANLAR, İ.HALİL HATİPOĞLU 

23.11.2013 CUMARTESİ 12..30 Arena 2 nolu saha U-15 ligi Güven spor - Birecik Belediyespor

RAMAZAN ALTUNTAŞ, SEDAT AKBABA, İSMAİL YILMAZ 

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 Arena 2 nolu saha  U-15 ligi Kendir spor - Karaköprü Belediyespor

ONUR AYKAÇ, RAMAZAN ALTUNTAŞ, MUSA TORAMAN 

23.11.2013 CUMARTESİ 11.00 Yenice 2 nolu saha U-17 ligi Gençlerbirliği - Anadolu Gençlispork

M.EMİN BOZ, MEHMET GÜLPER, HATİCE KÜÇÜKÇANAKÇI 

23.11.2013 CUMARTESİ 12..30 Yenice 2 nolu saha U-17 ligi Genç Karakeçi – Ceylanpınar Belediyespor

EYYÜP YUNUSOĞLU, OSMAN ÇINAR, ÜMRAN KÜÇÜK 

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 Yenice 2 nolu saha U-17 ligi Öz karakeçi - Yeni hal spor

SABAHAT ÇEVİREN, SERVAN AYAN, KADER ASLAN

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 Yenice 1 nolu saha U-17 ligi Urfa Gücü - Reha Gençlik

EMRAH YÜCEKAYA, YUNUS SARAR, MEVLÜT BAYRAKTAR 

24.11.2013 PAZAR 11.00 Yenice 1 nolu saha Coca-cola U 17 Şanlıurfa spor - Yeni Diyarbakır A.Ş

MESUT KILIÇ,  NASİH KARAÇALI, GÜLİ GÜLER (4.HK M.ÖLÜOĞLU)

24.11.2013 PAZAR 13.00 Yenice 1 nolu saha Coca-cola U 19 Şanlıurfa spor - Yeni Diyarbakır A.Ş YUSUF YAŞAR, HABİB ASLAN, MEHMET ŞENGÜL(4.HK H.CAVCI) 

24.11.2013 PAZAR 11..30 Viranşehir ilçe stadı 1.Amatör Küme Viranşehir Belediyespor – Çamlıderespor MUSTAFA ÇİLOĞLU, MAHMUT POLAT, YALÇIN ESER 

24.11.2013 PAZAR 13.30 Viranşehir ilçe stadı 1.Amatör Küme V.Şehir GAP - Eyyüp spor

SÜLEYMAN ASLAN, ABDULLAH İNATOĞLU, ZEYNEL OĞUZ 

24.11.2013 PAZAR 13.00 Suruç ilçe stadı SÜPER AMT Suruç Belediyespor - Siverek Belediyespor

YILMAZ ÇALIŞIR, EYYÜP YUNUSOĞLU, MEHMET ÇİNPOLAT 

24.11.2013 PAZAR 13..00 Akçakale ilçe stadı SÜPER AMT. Akçakale spor - M.Kemal Lisesi

MURAT KAYA, FERHAT ÜNLÜ, HÜSEYİN KILIÇ 

24.11.2013 PAZAR 13.00 Bozova ilçe stadı 1.Amatör Küme Bozova gücü - C.Pınar Bld.

KADİR YÜKSEKKAYA, ONUR AYKAÇ, MUSTAFA UYUŞMAZ

24.11.2013 PAZAR 11..30 Arena 1 nolu saha 1.Amatör Küme Anadolu Gençlik - Kendir spor

DENİZ ALTUN, RAMAZAN ALTUNTAŞ, MEHMET ERKAYMAZ 

24.11.2013 PAZAR 13.30 Arena 1 nolu saha 1.Amatör Küme Karşıyakaspor - Yeni Harran

TUNCER BİLİR, SABAHAT ÇEVİREN, ÇETİN ÖNCEL 

24.11.2013 PAZAR 11..30 Arena 2nolu saha 1.Amatör Küme Yeni Halspor  11..Nisan

İSMAİL ÇELİK, İRFAN ERGÜNER, FIRAT SUBAŞI 

24.11.2013 PAZAR 13.30 Arena 2 nolu saha 1.Amatör Küme Güvenspor – Bağmancıspor

HASAN TETİK, DENİZ ALTUN, UĞUR ÇETİN 

24.11.2013 PAZAR 11..30 Yenice 2 nolu saha 1.Amatör Küme Keçe spor - Hilvan spor

NİYAZİ İZGÖREN, SEDAT AKBABA, İBRAHİM YILDIZ 

24.11.2013 PAZAR 13.30 Yenice 2 nolu saha SÜPER AMT. İl Özel idare - Tarım spor

ERHAN KUTLU, MUSTAFA ÖLÜOĞLU, GULİ GÜLER 

24.11.2013  PAZAR  15.30  Yenice 2 nolu saha 1.Amatör Küme  İdmanyurdu  Raha Gençlik GÜNGÖR ÇINKI  YUSUF YAŞAR  HABİB ASLAN     

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER