banner54

İşte Haftanın Hakemleri

Şanlıurfa Amatör küme 19. Hafta maçlarını yönetecek olan hakemler açıklandı.
TFF Merkez Kurulu Şanlıurfa İl Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamada, bu hafta il ve ilçelerde oynanacak olan Amatör müsabakalarında görev yapacak olan hakemleri açıkladı.

Pirsus spor - Suruç gençlik Deniz Altun, İ. Halil Bilgin, Cihat Alagöz           
Akçakale spor - İdman yurdu İ. Halil Yıldız, Mehmet Yetkin, Fırat Subaşı 
Siverek bld. - Güven spor Yusuf Yaşar, Mehmet Mesutoğlu, Süleyman Yüksek   
V.Şehir sanayi - Yeni hal spor Ferhat Öge, Mehmet Yeşilyaprak, Şükrü Çavcı        
Urfa gücü - Yeni harran Yunus Teryaki, Bakır Aslan, Cem Onur Aykaç      
D.S.İ. spor - Bozova gücü Murat Kaya, Yunus Teryaki, Bakır Aslan             
Karaköprü spor - Karaköprü bld. Mehmet Düger, Cem Onur Aykaç, Uğur Kılıç      
Çamlıdere- Karaköprü spor Çetin Öncel, M. Mustafa Çalışır, Mehmet Düger       
Genç karakeçi - Gençler birliği    Hasan Keser, Çetin Öncel, M. Mustafa Çalışır     
Urfa gücü - Bağlarbaşı    Kadir Şervan Ayan, Yusuf Ocak, Aziz Fırat Alp     
B.Şehir bld. - Edessa 7 yıldız Mustafa Ölüoğlu, M. Emin Akkoyun, Ali Kirkiz           
Gençlik spor - D.S.İ. spor  İsrafil Lalaşahin, Gürbüz Aslan, Mustafa Ölüoğlu           
Keçe spor - Halfeti spor Emrah Yücekaya, Gökhan Çelik, Yunus Sarar       
Reha gençlik - Hilvan spor Güngör Çınkı, Emrah Yücekaya, Gökhan Çelik
B.Şehir bld. - V.Şehir Gap Y.Adnan Kendirciler, Mehmet Çakmak               , Ali Cengiz        
Anka spor - Kendir spor İ. Halil Hatipoğlu, Y. Adnan kendirciler, Mehmet Çakmak             
Akçakale spor - Edessa 7 yıldız    Mustafa Ölüoğlu                             
Yenişehirspor - Gençlik spor Ali Kirkiz                    
Karaköprü bld. - V.Şehir spor Mustafa Geçgel                    
Akçakale spor - Telekom spor Y. Adnan kendirciler, Ali Cengiz, İ. Halil Bilgin
Siverek bld. - V.Şehir spor M. Uğur Alptekin, Ö. Faruk Gültekin, Mustafa Çiloğlu
C.Pınar tigem - Yeni hal spor       Murat Kaya, Bakır Aslan, M. Mustafa çalışır
V.Şehir sanayi - Bağmancı spor  Hasan Keser, Mustafa Uyuşmaz, Abdullah İnatoğlu
V.Şehir bld. - İdman yurdu Yusuf Yaşar, Mehmet Çakmak, Ferhat Öge
Eyyübiye gençlik - Keçe spor Deniz Altun, Mehmet Yetkin, Aziz Fırat Alp
Güven spor - Suruç gençlik İ. Halil Yıldız, Gökhan Çelik, Ayhan Karakaş
B.Şehir bld. - Birecik bld. Gökhan Çelik, Ayhan Karakaş, İ. Halil yıldız
Genç Karakeçili - Edessa  spor    Mehmet Direkli, Süleyman Alkan, Cihat Alagöz
Gençlik spor - Halfeti spor B. Kaan Köksoy, Süleyman Alkan, Mehmet Direkli
Çamlıdere - Toki gücü    Çetin Öncel, Yunus Sarar, Deniz Altun
B.Şehir bld. - Yeni harran M. Emin Akkoyun                       
C.Pınar demir- D.S.İ. spor Mustafa Ölüoğlu                         
Karşıyaka - Tarım spor   İ. Halil Hatipoğlu, Mehmet Çinpolat, Mehmet Yeşilyaprak
Anka spor - Kendir spor Mehmet Düger, Kadir Şervan Ayan, İsrafil Lalaşahin
Reha gençlik - Bozova gücü Uğur Kılıç, Mehmet Gülper, İsmail Öztürk
Hilvan spor - 11.Nisanspor Yusuf Erol, Cem Onur Aykaç, Mehmet Mesutoğlu
Şanlıurfaspor - Sivas Belediyespor İsmail Öztürk, Yusuf Ocak, Uğur Kılıç
 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER