banner112
banner54

İşte Haftanın Hakemleri Açıklandı

Süper amatör kümede oynanacak olan zorlu Suruç Gençlikspor ile Suruç Belediyespor maçını Ekrem Gerginci yönetecek

Şanlıurfa İl Hakem Kurulu tarafından alınan bilgilere göre 11-12 2014 tarihleri arasında oynanacak olan maçlarda görev yapacak hakem ve yardımcılarını açıklandı.

Şanlıurfa İl Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamada  14. hafta maçlarında görevli hakemler şunlar:

11.01.2014 Cumartesi 11..30 Arena 1 nolu saha U-15 Ligi Edessa 7 yıldız- Gençlerbirliği   MUSTAFA ÖLÜOĞLU, İBRAHİM HATİPOĞLU, ABDULKADİR DEMİREL

11.01.2014 Cumartesi 13.00 Arena 1 nolu saha  U-15 Ligi Birecik bld,-  Güven spor RAMAZAN ALTUNTAŞ, YUSUF OCAK, MEHMET GÜLPER

11.01.2014 Cumartesi 14.30 Arena 1 nolu saha  U-15 Ligi İl özel idare - Urfa gücü MEHMET ALTINKAYA, ABDULLAH İNATOĞLU, YUNUS SARAR

11.01.2014 Cumartesi 12.30 Arena 2 nolu saha  U -17 Ligi Karşıyaka - Edessa 7 yıldız MİKAİL CİHANGİR, HASAN TETİK , YUSUF YAŞAR

11.01.2014 Cumartesi 14.00 Arena 2 nolu saha  U -17 Ligi Kendir spor - Telekom  SEDAT AKBABA, İRFAN ERGÜNER, İSMAİL YILMAZ

11.01.2014 Cumartesi 13.30 C.pınar ilçe stadı Birinci Amatör C.pınar bld. - Hilvan spor HALİL ÇAĞLAYAN, MEHMET ÇİNPOLAT, FIRAT SUBAŞI

11.01.2014 Cumartesi 13.30 Bozova ilçe stadı Birinci Amatör Bozova gücü - Bağmancı spor HÜSEYİN KILIÇ, EYÜP YUNUSOĞLU, OSMAN ÇINAR

11.01.2014 Cumartesi 13.30 Harran ilçe stadı Birinci Amatör Yeni Harran - Bağlarbaşıspor TUNCER BİLİR, FERHAT ÜNLÜ, NASİH KARAÇALI

11.01.2014 Cumartesi 11.30 V.şehir ilçe stadı U-19 Ligi Başak spor - C.Pınar Tigem GÜNGÖR ÇINKI, ŞÜKRÜ ÇAVCI, MUSA TORAMAN

11.01.2014 Cumartesi 13.30 V.Şehir ilçe stadı U-19 Ligi  V.Şehir Gap - Siverek Bld. DENİZ ALTUN, Ü.YALÇIN ESER, MUSTAFA ÇALIŞIR

11.01.2014 Cumartesi 13.30 Suruç ilçe stadı U-19 Ligi Suruç Bld. - Birecik Bld. YILMAZ ÇALIŞIR, NUR ÇİFTÇİ, İ.HALİL KÜPELİ

11.01.2014 Cumartesi 10.30 Yenice 2 nolu saha Birinci Amatör Kendir spor - Yeni Hal A.KADİR YÜKSEKKAYA, İSMAİL ÇELİK, MEHMET ŞENGÜL

11.01.2014 Cumartesi 12.30 Yenice 2 nolu saha Birinci Amatör  Reha Gençlik - V.Şehir Bld. MURAT KAYA, ŞEFİK ÖZBEK, MEHMET ERKAYMAZ

11.01.2014 Cumartesi 14.30 Yenice 2 nolu saha Birinci Amatör Anadolu Gençlik - 11.Nisanspor EMİN BOZ, ÇETİN ÖNCEL, İBRAHİM YILDIZ

11.01.2014 Cumartesi 12.-.30 Yenice 1 nolu saha Birinci Amatör İdmanyurdu - Çamlıdere spor HASAN KESER, İSMAİL ÇELİK, SABAHAT ÇEVİREN

11.01.2014 Cumartesi 13.30 Birecik ilçe stadı Süper amatör Kelaynakspor - M.Kemal lisesi NİYAZİ İZGÖREN, SÜLEYMAN ASLAN, MUHAMMET AKSAN

12.01.2014 Pazar  11.00 Arena 1 nolu saha U -17 Ligi Urfa Gücü - Öz Karakeçi SABAHAT ÇEVİREN, NİHAT ÖKTEN, SÜLEYMAN GÜLPER

12.01.2014 Pazar  12.30 Arena 1 nolu saha U -17 Ligi Reha Gençlik - C.Pınar Bld. ERHAN KUTLU, RAMAZAN ALTUNTAŞ, NASİH KARAÇALI

12.01.2014 Pazar  14.00 Arena 1 nolu saha U -17 Ligi Yeni Hal spor - Genç Karakeçi SEDAT AKBABA, ŞERVAN AYAN, Ü.YALÇIN ESER

12.01.2014 Pazar 13.30  Arena 2 nolu saha U -17 Ligi Anadolu Gençlik – Gençlerbirliği ŞEFİK ÖZBEK, MUSTAFA ÖLÜOĞLU, MUSA TORAMAN

12.01.2014 Pazar 13.30  Yenice 2 nolu saha Birinci Amatör Karşıyaka - Eyyüp spor MİKAİL CİHANGİR MUSTAFA ÇİLOĞLU, FERHAT ÜNLÜ

12.01.2014 Pazar 13.30  Yenice 1 nolu saha Birinci Amatör Keçe spor - Güven spor  EROL ÇADIRCI, MUSTAFA UYUŞMAZ, HABİB ASLAN

12.01.2014 Pazar  11.30 C.Pınar ilçe stadı Birinci Amatör C.Pınar Demir - V.Şehir Gap YUSUF YAŞAR, HASAN TETİK, İBRAHİM YILDIZ

12.01.2014 Pazar  11.30 V.Şehir ilçe stadı U -19 Ligi V.Şehir Bld. - M.Kemal lisesi MAHMUT POLAT, MUHAMMET AKSAN, KADİR POLAT

12.01.2014 Pazar 13.30  V.şehir ilçe stadı Süper amatör V.Şehir Başak - Siverek Bld. HALİL ÇAĞLAYAN, SÜLEYMAN ASLAN, EYÜP YUNUSOĞLU

12.01.2014 Pazar 13.30  Suruç ilçe stadı  Süper amatör Suruç Gençlikspor - Suruç Bld. EKREM GERGİNCİ, YILMAZ ÇALIŞIR, TUNCER BİLİR

12.01.2014 Pazar  13.30 Bozova ilçe stadı U -19 Ligi Bozova Gücü  - Kelaynakspor MEHMET ÇİNPOLAT, ÇETİN ÖNCEL, YAKUP POLAT (AZİZ ATLI)

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER