12 Ocak 2018 Cuma 09:39
İşte Amatörde Haftanın Hakemleri
banner23

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi Amatör kümede 14. Hafta maçlarını yönetecek olan hakemler açıklandı. Süper Amatör ekiplerinden 15 Temmuz ile Telekomspor arasında oynanacak olan Haftanın kritik maçını M. Şahan Yılmaz yönetecek.

Bu kritik müsabakada Yılmaz’ın yardımcılığını Gökhan Çelik, Mehmet Şengül yapacak.

Süper Amatör ligi ekiplerinden 15 Temmuzspor ile Telekomspor arasında oynanacak olan kritik müsabaka Cumartesi günü Yenice Stadyumunda Saat : 13.30’da başlayacak.

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi Amatör kümede bu hafta il ve ilçelerde oynanacak olan 14. Hafta maçlarında görev yapacak olan hakemler açıklandı.

TFF Merkez Hakem ve Şanlıurfa İl Hakem Kurulundan yapılan açıklamada Şanlıurfa Amatör kümede 14. haftasında oynanacak 41 karşılaşmada düdük çalacak hakemler belli oldu.
 

Şanlıurfa İl Hakem Kurulu’nun resmi internet sitesinden yaptığı açıklamaya göre, Amatör kümede 14. haftasında oynanacak müsabakalarda görev alacak hakemler şöyle:

13.01.2018    Cumartesi    

11:00  11 Nisan 1 Nolu Saha U-14 Ligi   Şutim spor - Edessa 7 yıldız (Yusuf Çalkam)

12:30  11 Nisan 1 Nolu Saha U-14 Ligi   Ş.Urfa spor - Gençlik spor (H.İbrahim Tutal)

14:00  11 Nisan 1 Nolu Saha U-15 Ligi   Hilvan bld. - Karaköprü bld. (Harun Fidanoğlu , Kendal Dağtekin, Emre Karataş)

15:30  11 Nisan 1 Nolu Saha U-19 Ligi   Badıllı gençlik - Pirsus spor (Ramazan Yakıcı, Kadir Şervan Ayan, Esra Sağlam)

17:30  11 Nisan 1 Nolu Saha U-19 Ligi   Keçe spor – Karşıyaka (Mehmet Düger, Ekrem İnanpolat, Esra Sağlam)

10:30  11 Nisan 2 Nolu Saha U-17 Ligi   Anka spor - D.S.İ. spor (Ali Kirkiz, Sercan İkiz, Muhammed Parmaksız)

11:45  11 Nisan 2 Nolu Saha U-17 Ligi   Telekom spor – Bağlarbaşı (İ.Halil Beden, İbrahim Dipçi, Serdar Yolaçan)

13:30  11 Nisan 2 Nolu Saha U-15 Ligi   Şutim spor - B.Şehir bld. (Halil İbrahim Işık, Reşat Bozkurt, Halil Beşer)

15:00  11 Nisan 2 Nolu Saha U-19 Ligi   Şutim spor - Eyyübiye gençlik (Özkan Ertürk, Mehmet Erdem, Ali Kirkiz)

12:00  Yenice 1 Nolu Saha  U-17 Ligi Karaköprü spor - Siverek bld. (Kadir Çınar, Ali Kirkiz, Mehmet Erdem)

14:00  Yenice 1 Nolu Saha  E.Y.Bld. 1. Amatör  Gençler birliği - Y.Göklü (Mikail Cihangir, Emrah Yücekaya, A.Uğur Sürmeli)

11:30  Yenice 2 Nolu Saha  U-19 Ligi Fatih spor - Bozova gücü (Uğur Kılıç, Harun Şenoğlu, Yunus Sarar)

13:30  Yenice 2 Nolu Saha E.Y.Bld. S. Amatör 15 Temmuz spor - Telekom spor (M.Şahan Yılmaz, Gökhan Çelik, Mehmet Şengül)

13:00  H.Ü.Osman Bey  U-19 Ligi Karaköprü bld. - V.Şehir sanayi (Mehmet Yetkin, Mehmet Direkli, Mehmet Mesutoğlu)

13:00  Akçakale ilçe U-19 Ligi Akçakale bld. - 75.Yıl gençlik (İ.Halil Bilgin, Deniz Altun, M.Fatih Erdem)

13:00  C.Pınar ilçe   E.Y.Bld. S. Amatör  C.Pınar bld. - B.Şehir bld. (Murat Kaya, M.Mustafa Çalışır, Yusuf Tören)

13:00  Hilvan ilçe U-19  Ligi Hilvan bld. - Siverek bld. (Hasan Keser, Yusuf Yaşar, Serkan Kaya)

13:00  Viranşehir ilçe U-19 Ligi V.Şehir spor - C.Pınar demir (İ.Halil Yıldız, Yasin Mert Karahan, Fırat Subaşı)

                                                                                                         

14.01.2018    Pazar 

10:00  11 Nisan 1 Nolu Saha U-14 Ligi   Bağlarbaşı - B.Şehir bld. (Muhammed Parmaksız)     

16:00  11 Nisan 1 Nolu Saha U-19 Ligi   Yeni hal spor - Yenice spor (K.Şervan Ayan, Mustafa Daban, M.Reşat Bozkurt)

10:30  11 Nisan 2 Nolu Saha U-17 Ligi   Gençlik spor - Şutim spor (Mehmet Kuşuçar, Esra Sağlam, Halil Beşer)

12:00  11 Nisan 2 Nolu Saha U-15 Ligi   Sancaktar - Siverek bld. (Osman Genç, Enes Gümüş, Casım Bakır)

13:30  11 Nisan 2 Nolu Saha U-15 Ligi   C.Pınar demir - Edessa 7 yıldız (Emrullah Kırnaz, Kader Aslan, Hatice Küçükçanakçı)

15:30  11 Nisan 2 Nolu Saha U-17 Ligi   Gençler birliği - Bağmancı spor (Serdar Yolaçan, İ.Halil Debe, İsmail Şahin)

17:30  11 Nisan 2 Nolu Saha U-19 Ligi   Reha gençlik - Kendir spor (İ.Halil Bilgin, Sedat Yılmaz, İ.Halil Beden)

11:00  Yenice 1 Nolu Saha U-17 Ligi B.Şehir bld. - 11 Nisan spor (Abdulkadir Yıldız, İsmail Güner, Mrah Küçükköse)

Pazar 12:45  Yenice 1 Nolu Saha U-15 Ligi Birecik bld. - V.Şehir bld. (İ.Yaşar Bulut, İbrahim Dipçi, Ali Doğan)

14:30  Yenice 1 Nolu Saha U-17 Ligi Karaköprü bld. - C.Pınar tigem (Mehmet Direkli, Yusuf Özakbalık, Volkan Aldemir)

10:45  Yenice 2 Nolu Saha U-17 Ligi Reha gençlik - Urfa gücü (Cuma Atabaş, Numan Süzen, İ.Halil Tutal)

12:30  Yenice 2 Nolu Saha U-15 Ligi V.Şehir spor - Harran gençlik (Ekrem İnanpolat, Ö.Faruk Çakmak, Emir Gezici)

14:00  Yenice 2 Nolu Saha  E.Y.Bld. 1. Amatör Badıllı gençlik - V.Şehir sanayi (Mikail Cihangir, Ramazan Yakıcı, Süleyman Alkan)

13:00  Suruç ilçe E.Y.Bld. S. Amatör Suruç gençlik - Yeni harran (Yusuf Erol, Mehmet Mesutoğlu, İ.Halil Yıldız)

12:00  V.Şehir ilçe   U-19 Ligi V.Ş.İdman yurdu - C.Pınar bld. (Mehmet Düger, Harun Çelik, Mustafa Geçgel)

14:00  V.Şehir ilçe E.Y.Bld. S. Amatör     V.Şehir spor - D.S.İ. spor (Hasan Keser, Abdullah İnatoğlu, Buğra Kaan Köksoy)

13:00  C.Pınar ilçe   E.Y.Bld. 1. Amatör   C.Pınar tigem - Karaköprü spor (Mehmet Çinpolat, Mehmet Çakmak, Mustafa Uyuşmaz)

13:00  Birecik ilçe     E.Y.Bld. 1. Amatör   Birecik spor - V.Şehir idman yurdu (Deniz Altun, Serkan Kaya, M.Fatih Erdem)

13:00  Bozova ilçe   E.Y.Bld. 1. Amatör   Bozova gücü - Birecik bld. (Ali Cengiz, Mehmet Şengül, İ.Halil Fırat)

13:00  Akçakale ilçe E.Y.Bld. S. Amatör  Akçakale bld. - Genç karakeçi (Bakır Aslan, Mehmet Yeşilyaprak, Ramazan Yakıcı)

13:00  Hilvan ilçe     E.Y.Bld. 1. Amatör   Hilvan bld. - Halfeti spor (Ö.Faruk Gültekin, Yusuf Tören, Mehmet Yetkin)

12:00  Gap Vadisi    U-17 Gelişim Ligi Şanlıurfaspor - Amed Sportif Faaliyetler, (Gürkan Sarıca, M.Emin Akkoyun, Mahmut Alpay)

14:00  Gap Vadisi    U-19 Gelişim Ligi     Şanlıurfaspor - Amed Sportif Faaliyetler (İsmail Öztürk, M.Emin Akkoyun, Mahmut Alpay)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.