banner112
banner54

İşte Amatör Liginde Haftanın Hakemleri

Şanlıurfa Amatör kümede 21. Hafta maçlarında görev alacak hakemler açıklandı.

 

İl Hakem Kurulunca yapılan açıklamada bu hafta amatör liginde birbirinden zor maçlar oynanması nedeniyle zorlu müsabakalara klasman hakemleri atayarak görev bölümü yaptıklarını söylediler.

 

20. Hafta karşılaşmalarının hakemleri şöyle: 

23.02.2013 Cumartesi 12:00 Arena 1 Nolu U-16 Edessa 7 Yıldız-spor-Reha Gençlikspor  Sedat Akbaba, Mehmet Altınkaya Gözlemci Hüseyin Çavcı

23.02.2013 Cumartesi 14:00 Arena 1 Nolu U-19 Play-off Viranşehir Belediye Spor-Bağmancı Spor M.Tuncer Bilir, Sedat Akbaba, Lütfü Çini Gözlemci Osman Eskici

23.02.2013 Cumartesi 13:30 Arena 2 Nolu U-16 Şanlıurfaspor-Karşıyaka Abdulkadir Baylan, Ramazan  Altuntaş, C.Onur Aykaç

23.02.2013 Cumartesi 15:00 Arena 2 Nolu U-16 Yenihal Spor-Kendir Spor Eyyüp Yunusoğlu, Ö.Faruk Boz, Özkan Ertürk                             

23.02.2013 Cumartesi 11:00 Yenice 2 Nolu 2.Amatör Tedaş Spor-Şanlı Polat Spor Deniz Gültekin, İ.Halil Bilğin, Habip Aslan Gözlemci Mehmet Yazar

23.02.2013 Cumartesi 13:00 Yenice 2 Nolu U-19 Playoff Akçakale Spor-Şanlıuurfa Spo Halil Çağlayan, Süleyman Aslan, Mahmut Polat Gözlemci Reşit Beyazağaç

23.02.2013 Cumartesi 15:00 Yenice 2 Nolu 2.Amatör Eyyüp Spor-Esnaf Spor Murat Kaya, Eser Halil, Abdullah İnatoğlu Gözlemci Murat Aykaç

23.02.2013 Cumartesi 13:30 Siverek Süper Amatör Hilvanspor-Karaköprü Belediyespor Mikail Cihangir, M.Ferhat Ünlü, Osman Leblebici Gözlemci Muzaffer Satıcı

23.02.2013 Cumartesi 13:30 Viranşehir Süper Amatör Viran-şehir Başak-Dsi Spor Hasan Keser, Burak Karaca, Erhan Kutlu Gözlemci Müslüm Kara

24.02.2013 Pazar 13:30 Siverek Süper Amatör M.Kemal Lisesi-Anadolu Gençlik Spor Mithat Levent , Süleyman Aslan, M.Ferhat Ünlü Gözlemci S.Şahin Yetkin

24.02.2013 Pazar 14:00 Arena 2 Nolu U 14 Gençlik Spor-Edessa 7 Yıldız Abdullah İnatoğlu

24.02.2013 Pazar 13:00 Arena 1 Nolu 2.amatör Telekom Spor-Sefa Spor Erhan Kutlu, Osman Leblebici, Burak Karaca Gözlemci Zeki Karadeniz

24.02.2013 Pazar 15:00 Arena 1 Nolu U-16 Çamlıdere Spor-Bağmancı Spor Deniz Altun, Abdulkadir Baylan, Eyyüp Yunusoğlu               

24.02.2013 Pazar 11:30 Yenice 2 Nolu U 14 Karaköprü Belediyespor-Reha Gençlik İbrahim Halil Bilğin

24.02.2013 Pazar 13:00 Yen-ice 2 Nolu 2.amatör 63 Emin Gücü-spor-Viranşehir Sanayi Ali Kayıkçı , Güngör Çınkı, Mahmut Polat Gözlemci Mehmet Doni

24.02.2013 Pazar 15:00 Yenice 2 Nolu Süper Amatör İl Özel İdarespor-Suruç Gençlikspor M.Şahan Yılmaz, Murat Kaya, M. Tuncer Bilir Gözlemci Namık Büyükünal

(Kadir Köseler)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER