İl Özel İdarespor 3 Puanı 3 Golle Aldı

     Şanlıurfa süper amatör kümede şampiyonluk mücadelesi veren İl Özel İdarespor Yenice stadyumunda oynadığı Tarımspor maçını 3-0 kazanarak liderliğini bu haftada sürdürdü. Şanlıurfa Süper Amatör kümede 7 hafta maçları tamamlandı. Sezon başından bu yan

İl Özel İdarespor 3 Puanı 3 Golle Aldı

     Şanlıurfa süper amatör kümede şampiyonluk mücadelesi veren İl Özel İdarespor Yenice stadyumunda oynadığı Tarımspor maçını 3-0 kazanarak liderliğini bu haftada sürdürdü.

Şanlıurfa Süper Amatör kümede 7 hafta maçları tamamlandı. Sezon başından bu yana grupta liderliğini sürdüren ve Bölgesel Amatör (BAL ligini hedefleyen İl Özel İdarespor Pazar günü Yenice Stadyumunda karşılaştığı Şanlıurfa Tarımspor’u her iki yarıda bulduğu gollerle 3-0 mağlup etti.


Yenice Stadyumunda İl Özel İdarespor ile Tarımspor arasından oynanan maça sporseverler büyük ilgi gösterdiler. Şanlıurfa Tarım İl Müdürü Mahmut Ökten’in de izlediği müsabakada İl Özel İdaresspor maçın 35. Dakikasında Halit’in attığı golle ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı.

Maçın ikinci yarısında İl Özel İdarespor Hocası Adlan Yükselir yerinde yaptığı oyuncu değişikliğiyle damgasını vurdu. Maçın 60. Dakikasında Hayrettin Avcı’nın attığı golle durumu 2-0 yapan İl Özel İdarespor rahat bir nefes aldı.

Tarımspor karşısında 2-0 öne geçen namağlup İl Özel İdarespor’un rakip kalede atakları devam ederken maçta son sözü İsmail Çölkesen söyledi. Maçın 80. Dakikasında sahneye çıkan İsmail Çölkesen attığı şık golle takımın 3-0 öne geçirdi.

Maçta başka gol olmayınca lider ve namağlup İl Özel İdarespor Tarımspor’u 3-0 mağlup ederek yoluna kayıpsız devam etti.HAKEM ERHAN KUTLU ve YARDIMCILARI MAÇA DAMGASINI VURDU…

İl Özel İdarespor ile Tarımspor arasında oynanan zorlu müsabakayı yöneten genç hakemlerimizden Erhan Kutlu başarılı bir yönetim göstererek maça damgasını vurdu. Maç boyunca Tarımspor futbolcuları her pozisyonda hakeme itiraz etmelerini karşısında oyun kontrolünü elinden bırakmayarak yerinde verdiği kararlarla maçı başarılı bir şekilde noktalayan Kutlu sporseverlerin beğenisini kazandı.

Zor maçta Erhan Kutlu’nun yardımcılığını yapan Mustafa Ölüoğlu ve Guli Güler’de yerinde ve zamanında kaldırdıkları bayraklarla bu önemli müsabakada katkıları büyük oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER