Herkes Konuşur, Aktaşoğlu Yapar

Geçtiğimiz hafta Şair Nabi Kültür Merkezi'nde yapılan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu seçiminde 132 oy alarak başkanlığa seçilen çiçeği burnunda Başkan Mehmet Aktaşoğlu ayağının tozuyla Ankara’ya giderek kulüplere vermiş olduğu 5 Bin TL. nakdi yardım için girişimde bulundu.

Herkes Konuşur, Aktaşoğlu Yapar

Geçtiğimiz hafta Şair Nabi Kültür Merkezi'nde yapılan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu seçiminde 132 oy alarak başkanlığa seçilen çiçeği burnunda Mehmet Aktaşoğlu ayağının tozuyla Ankara’ya giderek kulüplere vermiş olduğu 5 Bin TL. nakdi yardım için girişimde bulundu.

Aktaşoğlu Söz Verdi mi Yapar

ASKF Başkanlık görevine gelir gelmez kulüplere verdiği 5 Bin TL. nakdi yardım sözünü yerine getirmek için yönetimiyle birlikte Başkent Ankara yolunu tuttu.

Başkent Ankara’da Ak Parti Eski Milletvekili Abdülkerim Gök ve Spor Toto Teşkilatı Genel Müdürü Mehmet Kasapoğlu gerekli görüşmeleri yapan Başkan Aktaşoğlu, resmî yazışmalarıda direkt oradan başlatarak başvurusunu yaptı. Prosedürlerin yerine getirilmesinden sonra nakdi yardım, kulüplerin hesabına geçecektir. Herkes konuşur, Aktaşoğlu yapar, gerçeği bir kez daha kanıtlandı.

Şanlıurfa Amatör takımlarımız rahat bir ortamda müsabakalara çıkabilmesi için tesis ve Amatör Evi projelerini Ak Parti Milletvekili Mehmet Ali Cevheri’ye ileten ASKF Başkanı Aktaşoğlu, çözüme kavuşması için yardımcı olacaklarını söyledi.

Ayıca amatör maçlar Ambulansın gelmesi için Milletvekili Mahmut Kaçar ile görüşen Başkan Aktaşoğlu ve Yönetimi sporcuların sağlığını güvence altına alarak bu konuyu da çözdü. Verdiği sözleri tek tek yerine getirecek olan Başkan Aktaşoğlu vaat ettiği projelerinin çoğuna çözüm buldu.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER