Haliliyespor’dan Gazetemize Ziyaret

      Şanlıurfa Büyükşehir Belediye olduktan sonra Haliliyespor’u kuran Mehmet Arpacı ve ekibinin ziyaretleri devam ediyor. Önümüzdeki sezon Şanlıurfa Amatör kümede mücadele edecek olan Haliliyespor Kulüp Başkanı Mehmet Arpacı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mesu

Haliliyespor’dan Gazetemize Ziyaret

      Şanlıurfa Büyükşehir Belediye olduktan sonra Haliliyespor’u kuran Mehmet Arpacı ve ekibinin ziyaretleri devam ediyor. Önümüzdeki sezon Şanlıurfa Amatör kümede mücadele edecek olan Haliliyespor Kulüp Başkanı Mehmet Arpacı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mesut İnayetoğlu Gazetemizi ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

   Haliliyespor’un başarısı için gece gündüz çalışacaklarını belirten Haliliyespor Kulüp Başkanı Mehmet Arpacı, “Geleceğin yıldızları Haliliyespor’a koşuyor” 1. Etap futbol seçmeleri 1 Aralık 2013 Pazar günü başlayacağını belirtti.

   Burada; Önce insan, sonra sporcu ve daha sonra futbolcu olunur sloganıyla yola çıktıklarını söylen Başkan Arpacı: “Şanlıurfa’da gençleri spora açılamak için çalışmalarımız en üst düzeyde devam ediyor. Geleceğin yıldızlarını seçmek için ilk etap futbol seçmeleri 01 Aralık Pazar günü saat: 09-12:00 arası DSİ 15. Bölge Spor Tesislerinde teknik ekibiz sorumlusu Mesut İnayetoğlu nezaretinde yapılacaktır. “geleceğin Yıldızları Haliliyespor’a Koşuyor”  seçmeleri 3 hafta sürecektir. Dedi

ARPACI, URFANATİK GAZETESİ TESİSLERİNE HAYRAN KALDI

   Haliliyespor Kulüp Başkanı Mehmet Arpacı ve Yönetimi Urfanatik Gazetesini ziyaret ederek, gazete ve gazetenin basıldığı matbaada son teknoloji makinelerin kullanıldığını görünce hayran kaldıklarını ifade etti.. Urfanatik Gazetesi tesislerini gezerek bilgi alan Arpacı böyle bir tesisi Şanlıurfa’ya kazandıran Tahir Gülebak’a teşekkür etti.

  Şanlıurfa’nın 95 bölgesinde satışı bulunan Şanlıurfa’nın pırıl pırıl, en çok okunan ve satan gazetesi olan Urfanatik Gazetesine sahip çıkacaklarını belirten Arpacı, “Matbaa ve Gazete sektöründe Urfanatik Gazetesi tesisleri son model makineleriyle Şanlıurfa’nın matbaa konusunda bir eksiğinin tamamlayarak artık Gaziantep, Adana, Ankara ve İstanbul’lara gitmeye gerek yok.  Şanlıurfa’nın hizmetinde olan bu tesisi yaşatmak için herkes üzerine düşen görevi yapmalıdır. Urfanatik Gazetesi ve tesislerinde çalışanları kutlar ve yayın hayatında başarılar dilerim” diye konuştu.

  Urfanatik Gazetesi Muhabiri Kadir Köseler, Haliliyespor Kulüp Başkanı Mehmet Arpacı ve yönetiminin ziyaretlerinden memnun olduğunu ifade ederek, kendilerine teşekkür etti. Önümüzdeki sezon Şanlıurfa Amatör kümede mücadele edecek olan Haliliyaspor’a başarı dileğinde bulunan Urfanatik Gazetesi Muhabiri Köseler, “Amatör takımlarımızın sorunlarını biliyor ve yakından takip ediyoruz. Amatöre yeni bir heyecan kazandıran başta Haliliyespor Kulüp Başkanı Mehmet Arpacı olmak üzerek yönetim kuruluna başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER