banner54

Hakem listesi açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada Şanlıurfa İl Hakem Kurulu şu şekilde belirlendi:

1.  26.09.2014 Cuma 19:00 Arena 1  nolu saha  U-19 Ligi  Reha gençlik  İdman yurdu  Hüseyin Kılıç  Yılmaz Çalışır  Nasih Karaçalı   Osman Eskici

2  26.09.2014  Cuma  19:00  Arena 2 nolu saha  U-19 Ligi  Gençlerbirliği   Yıldırım gücü  Tuncer Bilir  İ.Halil Bilğin  Çetin Öncel  Mehmet Yazar

3  27.09.2014  Cumartesi  13:30  C.Pınar ilçe  U-19 Ligi  C.Pınar demir  Akçakale spor  Yusuf Yaşar  İbrahim Yıldız  Mustafa Çalışır  Zeki Karadeniz

4  27.09.2014  Cumartesi  15:30  C.Pınar ilçe  U-19 Ligi  C.Pınar tigem  D.S.İ  Halil Çağlayan Guli Güler  Zeynel Oğuz  Reşit Beyazağaç

5  27.09.2014  Cumartesi  14:00  Arena 1 nolu saha  U-19 Ligi  Güven  Polis gücü  Nasih Karaçalı  Bilal Yalçın  İ.Halil Küpeli  H.Bilal Kutlu

6  27.09.2014  Cumartesi  16:00  Arena 1 nolu saha  U-19 Ligi  Bağlarbaşı  M.Kemal lisesi  Mehmet Altınkaya  Bilal Yalçın  Yunus Sarar  Havin Bağsever

7  27.09.2014  Cumartesi  18:00  Arena 1 nolu saha  U-19 Ligi  Bağmancı spor   Kendir  Yılmaz Çalışır  Mustafa Uyuşmaz  İ.Halil Küpeli  Murat Akçun

8  27.09.2014  Cumartesi  14:00  Arena 2 nolu saha  U-19 Ligi  Haliliye  Yenihal  Abdullah İnatoğlu  Mehmet Mızrak  Şükrü Çavcı  Emin Baydağ

9  27.09.2014  Cumartesi  16:00  Arena 2 nolu saha  U-19 Ligi  Urfa gücü  V.Şehir başak  Sedat Akbaba Mehmet Mızrak  İsa Doğanlar  Suat Yetkin

10  27.09.2014  Cumartesi  18:00  Arena 2 nolu saha  U-19 Ligi  11..Nisan  Memsin  Hasan Keser  Sedat Akbaba  Mesut Aslanyiğit  Emin Baydağ

11  27.09.2014  Cumartesi  13:30  Yenice 2 nolu saha  U-19 Ligi  Özkarakeçili  Genç karakeçili  Ayhan Karakaş  Deniz Altun  Mehmet Çinpolat  A.Kadir Baylan

12  27.09.2014  Cumartesi  15:30  Yenice 2 nolu saha  U-19 Ligi  Tarım  C.Pınar bld.  Mehmet Çinpolat  Ayhan Karakaş  Ü.Yalçın Eser  Bülent Donma

13  27.09.2014  Cumartesi  17:30  Yenice 2 nolu saha  U-19 Ligi  Anka spor  Anadolu Gençlik  Çetin Öncel  A.Kadir Yüksekkaya  Ü.Yalçın Eser  Namık Büyükünal

14  27.09.2014  Cumartesi  13:30  Şutim sahası  U-15 Ligi  Gençlerbirliği  Edessa 7 yıldız  i.halil hatipoğlu  mehmet çiftçi  nur çiftçi 

15  27.09.2014  Cumartesi  15:00  Şutim sahası  U-15 Ligi  Karaköprü bld  Memsin  Mustafa Ölüoğlu  İ.Halil Hatipoğlu  Nur Çiftçi 

16  27.09.2014  Cumartesi  10:00  Şanlıurfa spor tesisi  U-14 Liği  Şanlıurfa spor  Van BŞB  Murat Kaya  Yusuf Tören  Barış Tuna 

17  27.09.2014  Cumartesi  12:00  Şanlıurfa spor tesisi  U-15 Ligi  Şanlıurfa spor  Van BŞB  Erhan Kutlu  Uğur Çetin  Yusuf Tören 

18  28.09.2014  Pazar   15.00  Şutim sahası  U-15 Ligi  V.Şehir Sanayi Güven spor  İbrahim Yıldız  Nur Çiftçi  Şükrü Çavcı 

19  28.09.2014  Pazar   16:30  Şutim sahası  U-15 Ligi  Urfa gücü  Suruç gençlik  Mustafa Çalışır  Guli Güler  Mesut Aslanyiğit 

20  28.09.2014  Pazar   14:30  Siverek ilçe  U-19 Ligi  Siverek bld  V.Şehir gap  A.Kadir Yüksekkaya  Barış Tuna  Çetin Öncel  Murat Akçun

21  28.09.2014  Pazar   14:30  Viranşehir  U-19 Ligi  V.Şehir bld.  Hilvan spor  Deniz Altun  Yusuf Tören  Yunus Sarar  Hamza Doğan

22  28.09.2014  Pazar   14:30  Bozova  U-19 Ligi  Bozova gücü  Kelaynak  Mehmet Çiftçi  İ.Halil Küpeli  İsa Doğanlar  M.Ali Özşakrak

23  28.09.2014  Pazar   13:30  Arena 1 nolu saha  U-17 Ligi  Tarım spor  Gençlerbirliği  Uğur Çetin  Zeynel Oğuz  Şervan Ayan  Mehmet Doni

24  28.09.2014  Pazar   15:30  Arena 1 nolu saha  U-17 Ligi  11..Nisan  Gençlik spor  Erhan Kutlu  Uğur Çetin  Zeynel Oğuz  Salih Yıldırım

25  28.09.2014  Pazar   15:00  Arena 2 nolu saha  U-17 Ligi  Büyükşehir bld Edessa 7 yıldız  Emin Boz  Şervan Ayan  Mustafa Uyuşmaz  Müslüm Kara

26  28.09.2014  Pazar   13:30  Yenice 2 nolu saha  U-17 Ligi  Urfa gücü  Anka  İrfan Ergüner  Mehmet Gülper  İsmail Yılmaz  A.Kadir Baylan

27  28.09.2014  Pazar   15:15  Yenice 2 nolu saha  U-17 Ligi  Birecik bld  Karaköprü bld  Hasan Keser  İ.Halil Bilğin  İrfan Ergüner  Murat Aykaç

28  28.09.2014  Pazar   17:00  Yenice 2 nolu saha  U-17 Ligi  Genç karakeçi  Bağlarbaşı  İ.Halil Bilğin  Mehmet Gülper  İsmail Yılmaz  Abdullah Bulut

29  28.09.2014  Pazar   15:00  Yenice 1 nolu saha  U-17 Ligi  Akçakale spor  Öz karakeçili  Murat Kaya  Sedat Akbaba  Mehmet Altınkaya  Namık Büyükünal

30  28.09.2014  Pazar   16:00  Şanlıurfa spor tesisi  U-19 ELİT  Şanlıurfa spor  Karşıyaka spor Mikail Cihangir  Gökhan Çelik  Tuncer Bilir ( M.Ölüoğlu )  Suat Yetkin

                                                       

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER