banner112
banner54

Hakem gözlemci görevlendirme listesi açıklandı.

 

1  19.09.2014  Cuma  20.00  Arena 1  nolu saha  U-19 Ligi  D.S.İ spor    Büyük şehir bld.spor  Hasan Keser  Yılmaz Çalışır  Çetin Öncel  Halil Baylan

2  20.09.2014  Cumartesi  15.00  Faruk Çelik stadı  U-17 Ligi  Karaköprü bld   Anadolu gençlik Çetin Öncel  Güngör Çınkı  Mehmet Gülper  Emin Baydağ

3  20.09.2014  Cumartesi  14.30  Arena 1 nolu saha  U-17 Ligi  Edessa 7 yıldız   Genç karakeçili  Yılmaz Çalışır  Ayhan Karakaş  İsa Doğanlar  Suat Yetkin

4  20.09.2014  Cumartesi  16.30  Arena 1 nolu saha  U-17 Ligi  Birecik bld spor   Bağlarbaşı  Sabahat Çeviren  Şefik Özbek  Celal Eriş  Hamza Doğan

5  20.09.2014  Cumartesi  18.30  Arena 1 nolu saha  U-17 Ligi  D.S.İ spor   Büyük şehir belediyespor  Hasan Tetik  Mustafa Çiloğlu  Yunus Sarar  Hamza Doğan

6  20.09.2014  Cumartesi  14.30  Arena 2 nolu saha  U-17 Ligi  Anka spor   İdman yurdu  Mehmet Altınkaya  Yalçın Eser  Mustafa Uyuşmaz  Reşit Beyazağaç

7  20.09.2014  Cumartesi  16.30  Arena 2 nolu saha  U-17 Ligi  Harran spor   Akçakale spor Emin Boz  Kadir Yüksekkaya  Mustafa Çalışır  Murat Aykaç

8  20.09.2014  Cumartesi  18.30  Arena 2 nolu saha  U-17 Ligi  Öz Karakeçili Urfa gücü  Erhan Kutlu  Şükrü Çavcı  İsmail Yılmaz  Havin Bağsever

9  20.09.2014  Cumartesi  14.30  Yenice 2 nolu saha  U-17 Ligi  Bağmancı spor   Çamlıdere  Sedat Akbaba Ferhat Ünlü  Mehmet Mızrak  Salih Yılldırım

10  20.09.2014  Cumartesi  16.30  Yenice 2 nolu saha  U-17 Ligi  Kendir spor   Reha gençlik  Barış Tuna  Yusuf Yaşar  İbrahim Yıldız  Mehmet Doni

11  20.09.2014  Cumartesi  18.30  Yenice 2 nolu saha  U-19 Ligi  Yıldırım gücü Güven spor  Mehmet Çiftçi Abdullah İnatoğlu  İbrahim Yıldız  Mehmet Yazar

12  20.09.2014  Cumartesi  14.30  Yenice 1 nolu saha  U-17 Ligi  Gençlik spor  Tarım spor  Murat Kaya  Yusuf Ocak  Şervan Ayan  Murat Akçun

13  20.09.2014  Cumartesi  16.30  Yenice 1 nolu saha  U-17 Ligi  Gençlerbirliği Karşıyaka  Emrah Yücekaya  Onur Aykaç  Yusuf Tören  Bilal Kutlu

14  20.09.2014  Cumartesi  15.00  Birecik ilçe stadı  U-19 Ligi  Kelaynak -11 nisan  11..Nisan  Mustafa Ölüoğlu  Guli Güler  Özkan Ertürk  Müslüm Kara

15  21.09.2014  Pazar 14.00  V.şehir ilçe stadı  U-19 Ligi  V.Şehir gap   Öz kakrakeçili Yusuf Yaşar  İbrahim Yıldız  Mustafa Uyuşmaz  Salih Yıldırım

16  21.09.2014  Pazar 16.00  V.şehir ilçe stadı  U-19 Ligi  V.şehir başak   Bağmancı spor  Mustafa Çiloğlu  Hasan Tetik  Mustafa Çalışır  Havin Bağsever

17  21.09.2014  Pazar 15.00  Akçakale ilçe stadı  U-19 Ligi  Akçakale spor   Bağlarbaşı  Kadir Yüksekkaya  Ferhat Ünlü  Mehmet Gülper  Mehmet Doni

18  21.09.2014  Pazar 15.00  Hilvan ilçe stadı  U-19 Ligi  Hilvan spor   Tarım spor  Şefik Özbek  Onur Aykaç  Şükrü Çavcı  Murat Aykaç

19  21.09.2014  Pazar 14.30  Arena 1 nolu saha  U-19 Ligi  Edessa 7 yıldız   Anka spor  Gökhan Çelik  Yusuf Ocak  Mehmet Mızrak  Namık Büyükünal

20  21.09.2014  Pazar 16.30  Arena 1 nolu saha  U-19 Ligi  İdmanyurdu   Siverek Belediyespor:   Güngör Çınkı  Sabahat Çeviren  İsmail Yılmaz  Namık Büyükünal

21  21.09.2014  Pazar 18.30  Arena 1 nolu saha  U-19 Ligi  Genç Karakeçi   Bozova gücü  Deniz Altun  İsa Doğanlar  Yunus Sarar  Murat Akçun

22  21.09.2014  Pazar 14.30  Arena 2 nolu saha  U-19 Ligi  Anadolu Gençlik   Haliliye spor  İsmail Çelik  Sedat Akbaba Osman Damar Emin Baydağ

23  21.09.2014  Pazar 16.30  Arena 2 nolu saha  U-19 Ligi  Yeni hal spor Viranşehir Bld.  Mehmet Şengül  Mehmet Altınkaya  Barış Tuna  Kadir Baylan

24  21.09.2014  Pazar 18.30  Arena 2 nolu saha  U-19 Ligi  Telekom spor    Gençlerbirliği  Hüseyin Kılıç  Yusuf Tören  Ü.Yalçın Eser  Muzaffer Satıcı

25  21.09.2014  Pazar 14.30  Yenice 2 nolu saha  U-19 Ligi  Harran spor   Urfa gücü  İrfan Ergüner  Yunus Sarar  Şervan Ayan  Suat Yetkin

26  21.09.2014  Pazar 16.30  Yenice 2 nolu saha  U-19 Ligi  Polis gücü   Ceylanpınar Demir  Çetin Öncel  İbrahim Hatipoğlu  Musa Toraman  Müslüm Kara

27  21.09.2014  Pazar 18.30  Yenice 2 nolu saha  U-19 Ligi  Memsin  spor    Reha gençlik  İ.Halil Bilğin  Zeynel Oğuz Celal Eriş  Abdullah Bulut

28  21.09.2014  Pazar 15.30  Yenice 1 nolu saha  U-19 Ligi  Kendir spor   C.pınar tigem Halil Çağlayan  Özkan Ertürk  Mehmet Erkaymaz  Abdullah Bulut

29  21.09.2014  Pazar 12..00 Şanlıurfa Spor Tesisleri  U- 16 Ligi  Şanllıurfa Spor  Tarsus İdman Yurdu  Hüseyin Kılıç  Guli Güler  Mehmet Çiftçi

30  21.09.2014  Pazar 14..00 Şanlıurfa Spor Tesisleri  U-17 Ligi  Şanllıurfa Spor  Tarsus İdman Yurdu  Murat Kaya  Abdullah İnatoğlu  Zeynel Oğuz (İ.Halil Bilğin )  Zeki Karadeniz. Haber Merkezi

                                                                                           

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER