Hakem Camiasından Bir Yıldız Daha Kaydı

Şanlıurfa'nın ender yetiştirdiği ve hakemlik mesleğini çok seven, görev aldığı müsabakalarda görevini layığıyla yerine getiren Hasan Keser hakemlik kariyerini sonlandırdı.

Hakem Camiasından Bir Yıldız Daha Kaydı

Şanlıurfa Hakem Camiasından bir yıldız daha kaydı. Süper lig, 2. Lig ve TFF 3. Liglerin maçlarını yöneten Hasan Keser hakemlik kariyerini sonlandırdı. Hakemlik görevine 2002 yılında başlayan başarılı hakem Hasan Keser hakemlik görevini bıraktığını gözyaşları içinde açıkladı. Konuyla alakalı yaptığı açıklamada ise “Bir daha hayata gelirsen yine de çok sevdiğim futbol hakemliğini yaparım” diyerek mesleğine olan sevgisini dile getirdi.

'Hayata Bir Daha Gelseydim Yine Hakemlik Mesleğini Seçerdim'

Hayatta en sevdiği mesleği bıraktığı söyleyen Keser bunları derken duygularını şu cümlelerle dile getirdi.  “Söze nasıl başlayacağımı gerçekten bilmiyorum şu an yazarken bile gözyaşlarımın aktığını hissediyorum. 2002 yılında bir daha hayata gelsem yine de çok sevdiğim futbol hakemliğini yaparım dediğim hayatımda gerçek manada çok önemli yerde bulunan hakemliği bugün itibariyle bırakmış bulunmaktayım. Hakemlik öğretisinde futbolun olmazsa olmazları kulüplerimiz, sporcuları, başkanları antrenörleri bu paydaşın en altından en üstündekilerine inşallah kimsenin hakkına girmeden kimsenin kalbini kırmadan tamamlamışımdır.” Dedi.

'Bir Gün Hakemliği Bırakacağım Planını Hiç Yapmamıştım'

“İnşallah kimsenin hakkına girmemişimdir eğer istenmeden de her kimsenin kalbini kırmışımsa da bana haklarını helal etmelerini istirham ederim, benden yana helal olsun. Gerçekten bir gün hakemliği bırakacağımın hiç planını yapmamıştım ama her şeyin bir sonu varmış yaşadığım bu zorlu günler ve mutlu günlerde hep yanımda olan başta, ailem olmak üzere üzerimde emeği olan İl Hakem Kurullarına, Merkez Hakem Kurullarına, Müsabakalarımda görev yapan gözlemci hocalarıma, hakem abilerime ve müsabakalarda. Kader birliği yaptığım tüm hakem kardeşlerime çok teşekkür ederim.” Diye konuştu.

Bundan sonra da aynı istek ve özenle bu nezih camiada kalarak TFF'nin çatısı altında verilen görevleri icra etmeye çalışacağım. İyi ki hepinizi tanımışım iyi ki varsınız spor kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımla...

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER