banner54

Haftanın saha komserleri

Şanlıurfa’da bu hafta Amatör maçlarda görev yapacak Saha Komiserleri belli oldu. Saha Komiserleri Dernek Başkanı Abdullah Canbeyli, ligin 2. Haftasında İl ve İlçelerde oynanacak olan Amatör maçlarında görev yapacak Saha Komiserlerini açıkladı.
Cumartesi günü Yenice 2 nolu sahasında saat : 17.00’da Büyükşehir Belediyespor ile Akçakalespor arasında oynanacak olan zorlu maçın saha komiserlik görevini Müslüm Felhan yapacak.
Hafta sonu oynanacak olan amatör küme maçlarında görev alacak saha komiserleri şöyle:

15.10.2016 CUMARTESİ
Saat : 15.00 Yeni Harran- Siverek Belediyespor Süper Amatör Küme  Harran İlçesi Sabri Deniz
Saat : 15.00 Birecik Belediyespor - Ceylanpınar Belediyespor Süper Amatör Küme Birecik İlçe Stadyumu İsa Gümüşbaş
Saat : 15.00 Ceylanpınar Demir Karaköprüspor U-19 Ceylanpınar İlçe Stadyumu Eyüp Balcı
Saat : 13.30 Tokigücüspor - 63 Gücüspor U-19 Arena 2 saha Hakan Can
Saat : 15.30 Ankaspor - Bağlarbaşıspor U-19 Arena 2 nolu saha İ.Halil Koçka
Saat : 13.00 Reha Gençlikspor – Tarımspsor U-19 Arena 1 nolu saha Mehmet Aykaç
Saat : 15.00 Öz Karakeçilispor - DSİspor U-19 Arena 1 nolu saha Ahmet Çiçek
Saat : 17.00 Telekomspor - Suruç Gençlikspor Süper Amatör Küme Arena 1 nolu saha Mehmet Aykaç
Saat : 13.00 Kendirspor - Edessa 7 Yıldız U-19 Yenice 2 nolu saha Müslüm Felhan
'Saat : 15.00 Gençlikspor - Birecik Gençlerbirliği U-19 Yenice 2 nolu saha Kadir Haklı
Saat : 17.00 Büyükşehir Bld. – Akçakalespor Süper Amatör küme Yenice 2 nolu saha Müslüm Felhan
Saat : 15.00 Eyübiye Gençlik - Genç Karekeçili U-19 Yenice 1 nolu saha Celal Sökmen
Saat : 15.00 Pirsusspor - Karaköprü Belediyespor U-19 Suruç İlçe stadyumu Vedat Taş
 
16.10.2016 PAZAR
Saat : 15.00 Bozovagücü – İdmanyurdu U-19 Bozova İlçe stadyumu Bekir Karakaş
Saat : 15.00 Siverek Belediyespor – Çamlıderespor U-19 Siverek İlçe stadyumu Celal Sökmen
Saat : 13.00 Eyüpspor - Büyükşehir Bld. U-19 Arena 1 nolu saha                 Cevher Arslan
Saat : 15.00 Edessa 7 Yıldız - Hilvanspor U-19 Arena 1 nolu saha Kadir Haklı
Saat :17.00 Bağmancıspor - Yeni Harran U-19 Arena 1 nolu saha Cevher Arslan
Saat : 13.30 Yeni Halspor - 11 Nisanspor U-19 Arena 2 nolu saha İbrahim Canbeyli
Saat : 15.30 Anadolu Gençlik – Akçakalespor U-19 2 nolu saha İbrahim Canbeyli
Saat : 15.00 Keçespor - Birecik Belediyespor U-19 Yenice 2 nolu saha Halil Şahap
Saat : 15.00 Telekomspor – Viranşehir GAP U-19 Yenice 1 nolu saha İ.Halil Koçka

Saat : 19.00 Şanlıurfaspor - Yeni Malatya TFF 1.lig GAP Arena Müslüm Baydoğa
Anahtar Kelimeler:
SahaKomse
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER