Öne Çıkanlar Şanlıurfa Malatya Galericiler Sitesi merkeplre Bilek Güreşi
banner54

Haftanın saha komiserleri belli oldu

Şanlıurfa amatör kümede görev yapacak olan saha komiserleri belli oldu. Saha komiserleri dernek başkanı Abdullah Canbeyli, bu hafta il ve ilçelerde 33 amatör maçları oynanacağını ve bu maçlarda görev yapacak olan saha komiserlerini açıkladı.
Cumartesi günü Bozova ilçesinde saat : 13.30’da oynanacak olan Bozovagücüspor ile Genç Karakçelililer spor müsabakasında saha komiserlik görevini Abdullah Canbeyli yapacak.
 
31.12.2016 Cumartesi  
Saat : 13.30         Viranşehir - Ceylanpınar Tigem 1.küme Viranşehir (Eyüp Balcı)
Saat : 13.30         Bozovagücü - Genç Karageçi 1. küme Bozova (Abdullah Canbeyli)
Saat : 13.30         Hilvanspor – Gençlerbirliği 1. Küme Hilvan (Kadir Haklı)
Sat : 13.30           Halfetispor – Kendirspor 1. Küme Halfeti (Vedat Taş)
Saat : 11,30         Büyükşehir Bel. - 11 Nisanspor      u U-15 Şutim (Osman Kaya)
Saat : 13,00         dsi – tokigücü u 16 hüseyin deliduman
Sat : 14,30           telekom – urfagücü hüseyin deliduman
Saat : 11.00         k.köprü bel.  - Bağlarbaşı arena 1 mehmet aykaç
Saat : 12.30         edessa 7 yıldız – tarımspor  u 17 mehmet aykaç
Saat : 14.30         yeni hal – tarım 1.küme müslüm felhan
Saat : 11.00         63 gücüspor – tokigücü u 19 arena 2 müslüm felhan
Saat : 13.00         çamlıderespor - siverek bel.    "        " celal sökmen
Saat : 15.00         idmanyurdu – Karşıyaka 1.küme " celal sökmen
Saat : 13.30         dsispor - reha gençlik " yenice 1 ahmet çiçek
Saat : 13.30         bağlarbaşıspor – Ankaspor u 19 yenice 2 bakır çiçek
 
01.01.2017 Pazar
Saat : 11.30         b.şehir bel.- bağlarbaşı  u 15  şutim ibrahim canbeyli
Saat : 13.00         viranşehir  - gençlikspor         "        " ibrahim canbeyli
Saat : 14.30         gençlikspor - b.şehir bel.         u 16  "ibrah im canbeyli
Saat : 11.00         bağmancı - edessa 7 yıldız      " arena 2 ahmet çiçek
Saat : 12.30         viranşehir - urfagücü     u 17  " hakan can
Saat : 14.30         yenice - gençlerbirliği    "        " hakan can
Saat : 11.00         b.şehir bel. - 11 nisanspor      "        arena 1 bekir karakaş
Saat : 12.30         idmanyurdu         - bozovagücü       u 19  " bekir karakaş
Saat : 14.30         karaköprü - c.pınar demir      "        " ahmet çiçek
Saat : 13.30         k.köprü bel.         - pirsus       "        karaköprü  osman kaya
Saat : 13.30         genç karageçili - eyübiye gençlik      " yenice 1   kadir haklı
Saat : 13.30         edessa - kendir     "        yenice 2      celal sökmen
Saat : 13.30         birecik bel. - keçespor   "        Birecik halil şahap
Saat : 14.00         yeni Harran - bağmancı "        Harran i.halil koçka
Saat : 13.30         hilvanspor - edessa 7 yıldız    "        hilvan         müslüm baydoğa
Saat : 13.30         v.şehir sanayi - çamlıdere       1.küme viranşehir         bakır çiçek
Saat : 13.30         c.pınar bel. - c.pınar tigem      u 17  ceylanpınar eyüp balcı
Saat : 13.30         akçakale - anadolu gençlik      u 19  akçakale cevher arsl

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER