11 Ekim 2018 Perşembe 15:10
Haftanın Saha Komiserleri Açıklandı
banner23

Şanlıurfa Haliliye Belediyespor Amatör kümede bu hafta oynanacak olan müsabakalarda haftanın hakemleri açıklandı. Şanlıurfa Saha Komiserleri Dernek Başkanı Abdullah Canbeyli yapıtığı açıklamada bu hafta il ve ilçelerde oynanacak olan Amatör müsabakalarda görev yapacak olan Saha Komiserlerini açıkladı. Spor Toto 2. lig Kırmızı Grupta Cumartesi günü 11 Nisan Stadyumunda oynanacak olan Şanlıurfaspor ile Etimesut Belediyespor maçında saha komiserlik görevini Cevher Arslan yapacak.

12.10.2018 Cuma    

18.30 Gençler birliği - Tarım spor Haliliye Belediyesi Süper Amatör 11 Nisan 1 (Mehmet Aykaç)

18.30 Reha Gençlik - Karaköprüspor Haliliye Belediyesi Süper Amatör 11 Nisan 2 (Müslüm Felhan)

13.10.2018 Cumartesi  

12.00 Milli 15 Temmuz - Urfagücü spor U-19 Ligi 11 Nisan 1 (Halil Şahap)

14.00 Çamlıdere - Viranşehir sanayi Haliliye Belediyesi Süper Amatör 1.Amatör 11 Nisan 1 (Halil şahap)

16.00 Reha gençlik - Samak spor U-19 Ligi 11 Nisan 1 (Hüseyin Deliduman)

13.00 Bağmancı  - Edessa spor U-19 Ligi 11 Nisan 2 (Vedat Taş)

15.00 11 Nisan spor - Eyyüp spor U-19 Ligi 11 Nisan 2 (Vedat taş)

14.00 Büyükşehir Belediyespor - Ceylanpınar Demirspor U-19 Ligi Yenice 1 (Müslüm Felhan)

13.00 Yenicespor - Hilvan Belediyespor U-19 Ligi Yenice 2 (Cuma Bingöl)

15.00 Tarımspor - Viranşehir idmanyurdu U-19 Ligi Yenice 2 (Cuma Bingöl)

14.30    Birecik Belediyespor - Siverek Belediyespor Haliliye Belediyesi Süper Amatör Birecik ilçe (Muhittin Urtekin)

14.30 Viranşehirspor - Badıllı gençlik U-19 Ligi  Viranşehir ilçe (Mahmut Bülbül)

14.30 Akçakale Belediyespor - Pirsus spor U-19 Ligi Akçakale ilçe (Sabri Deniz)

14.30 Bozovagücü Karaköprüspor U-19 Ligi Bozova ilçe (Bekir Çiçek)

14.30 Halfetispor - 75.Yıl Gençlik Haliliye Belediyesi 1.Amatör Halfeti ilçe (Osman Kaya)

18.00 Şanlıurfaspor – Etimesgut Belediyespor TFF 2.Lig 11 Nisan Stadyumu (Cevher Arslan)

14.10.2018 Pazar         

13.00 Bağlarbaşı - Yenişehir spor U-19 Ligi 11 Nisan 1 (İsa Gümüşbaş)

15.00 Yeni Halspor – Bozovagücü Haliliye Belediyesi 1.Amatör 11 Nisan1 (İsa Gümüşbaş)

13.30 Karaköprü Belediyespor - Vranşehir Eğitim U-19 Ligi 11 Nisan 2 (Hüseyin Deliduman)

12.00 Edessa spor - Eyyüpspor Haliliye Belediyesi  1.Amatör Yenice 1 (İbrahim Halil Koçka)

14.00 Badıllı gençlik – Tigemspor Haliliye Belediyesi 1.Amatör Yenice 1 (İbrahim Halil Koçka)

14.30 Ceylanpınar Belediye - 15 Temmuz Haliliye Belediyesi Süper Amatör C.Pınar ilçe (Eyüp Balcı)

14.30 Hilvan Belediyespor - Suruç Gençlik Haliliye Belediyesi Süper Amatör Hilvan ilçe (Hamza Dörtkardeş)

14.30 Birecikspor - V.Şehir İdmanyurdu Haliliye Belediyesi Süper Amatör 1.Amatör Birecik ilçe (Mehmet Aykaç)

14.30 Viranşehirspor - Akçakale Belediyespor Haliliye Belediyesi Süper Amatör V.Şehir ilçe (Celal Sökmen)

14.30 Yeni Harranspor - Karşıyaka spor Haliliye Belediyesi 1.Amatör Harran ilçe (Bekir Karakaş)

14.30 Yukarı göklü - Keçespor  Haliliye Belediyesi 1.Amatör Halfeti ilçe (İbrahim Halil Tuncer)

15.00    Büyükşehir Belediyespor - Araban Belediyespor BAL Ligi Yenice 2 (Cevher Arslan)

                                                                                  

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.