Haftanın Saha Komiserleri Açıklandı

Saha Komiserleri Dernek Başkanı Abdullah Canbeyli İl ve İlçelerde bu hafta oynanacak olan amatör küme maçlarının 28. Haftasında gören yapacak olan Saha Komiserlerini açıkladı.

Haftanın Saha Komiserleri Açıklandı

Saha Komiserleri Dernek Başkanı Abdullah Canbeyli İl ve İlçelerde bu hafta oynanacak olan amatör küme maçlarının 28. Haftasında gören yapacak olan Saha Komiserlerini açıkladı.

Şanlıurfa amatör küme 28. Hafta müsabakalarında görev yapacak olan Saha Komiserleri açıklandı.

Saha Komiserleri Dernek Başkanı Abdullah Canbeyli İl ve İlçelerde bu hafta oynanacak olan amatör küme maçlarının 28. Haftasında gören yapacak olan Saha Komiserlerini açıkladı.

2. Amatör kümede Edessa 7 yıldız-Karaköprüspor maçında Müslüm Bayoğlu, Eyyübiye Gençlik-Haliliyespor maçında Bekir Çiçek, Göklüspor-Edessaspor maçında İrfan Kılıç ve Telekom Lisesi-Fatihspor müsabakasında Müslüm Feltan saha komiserliği görevini yapacak.

19.04.2017 Çarşamba

18.30 Karaköprüspor 63 Gücü 2.Küme Arena 1 Hüseyin Deliduman

18.30 Harranspor Yıldırımgücü 18.30 Arena 2 Vedat Taş

20.04.2017 Perşembe

18.30 Haliliyespor Bağlarbaşı 18.30 Arena 1 Murat Ölmez

23.04.2017 Pazar

12.30 Bağlarbaşı Edessa 7 Yıldız U 13 Şutim Ahmet Çiçek

14.00 Akçakalespsor Ş.Urfaspor U13 Şutim Osman Kaya

15.30 Hilvanspor Gençlikspor U13 Şutim Osman Kaya

12.00 Eyübiye Gençlik Haliliyespor 2.Küme Yenice 2 Bakır Çiçek

14.00 Eyüpspor Pirsusspor 2. Küme Yenice 2 Mehmet Aykaç

16.00 Yıldırımgücüspor Viranşehir Gap 2. Küme Yenice 2 Mehmet Aykaç

13.00 Yenice spor Harranspor 2. Küme Yenice 1 Kadir Haklı

15.00 Öz Karakeçili Suruç Belediyespor 2. Küme Yenice 1 Kadir Haklı

15.30 Göklüspor Edessaspor 2. Küme Yenice 1 Halfeti İrfan Kılıç

15.30 Telekom Lisesi Fatihspor 2. Küme Siverek Müslüm Felhan

12.00 Şanlıurfa Eyübiyesspor Bursa Ampute Ampute  Arena 1 Halil Şahap

16.00 Edessa 7 Yıldız Karaköprüspor 2.Küme Arena 1 Müslüm Baydoğa

16.00 Bağlarbaşı Şanlıpolat 2. Küme Arena 2 Ahmet Çiçek

13.00 Gençlikspor   Tarsus Gençlerbirliği Bayanlar Karaköprü İsa Gümüşbaş

24.04.2017 Pazartesi

16.00 Karaköprü Belediye Büyükşehir Belediyespor U 19 Play Off Arena 1 Sabri Deniz

16.00 Siverek Belediyespor Baağlarbaşıspor U19 arena 2 Cevher Arslan

19.30 Şanlıurfaspor Gaziantep Büyükşehir Belediye Tff 1.Lig Gap Arena Celal Sökmen

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2017, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER