Haftanın Saha Komiserleri Açıklandı

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Amatör kümede bu hafta oynanacak olan maçlarda haftanın saha komiserleri belli oldu.

Haftanın Saha Komiserleri Açıklandı

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Amatör kümede bu hafta oynanacak olan maçlarda haftanın saha komiserleri belli oldu. Saha Komiserleri derneğinden yapılan açıklamada il ve ilçelerde oynanacak olan 36 müsabakada görev yapacak olan Saha Komiserlerini açıkladı.

Bölgesel Amatör liginde Urfa derbisi olarak bu hafta 11 Nisanspor ile Büyükşehir Belediyespor karşı karşıya gelecek. Bu önemli müsabakada saha komiserlik görevini yılların tecrübesi Sabri Deniz yapacak.

18.10.2018 PERŞEMBE          

18.30 Karşıyakaspor - Reha Gençlik Haliliye Belediyesi 1. Amatör Ligi 11 Nisan 1 (Vedat Taş)

18.30 Edessa spor - Yenice spor U-19 Ligi 11Nisan 2 (hamza Dörtkardeş

19.10.2018 CUMA        

18.30 Milli 15 Temmuz - D.S.İ Spor Haliliye Belediyesi Süper Amatör Ligi  11 Nisan 1 (Cuma Bingöl)

18.30 Keçespor - Badıllı Gençlik Haliliye Belediyesi 1. Amatör Ligi 11 Nisan 2 (İsa Gümüşbaş)

20.10.2018 CUMARTESİ

12.00 Büyükşehir Belediyespor -  V.Şehir Eğitim U-15 Ligi Yenice 1 (Mahmut Bülbül)

13.30 Ceylanpınar Belediye - Birecik Belediye U-15 Ligi Yenice 1 (Mahmut Bülbül)

12.00 Eyyüpspor – Gençlerbirliği U-19 Ligi Yenice 2 (Osman Kaya)

14.00 Hilvan Belediye - Ceylanpınar Eğitim U-15 Ligi Yenice 2 (Osman Kaya)

11.00 Edessa 7 Yıldız – Kendirspor U-15 Ligi 11 Nisan 1 (Halil Şahap)

12.30 Badıllı Gençlik – Şutimspor U-15 Ligi 11 Nisan 1 (Halil Şahap)

14.00 Karaköprü spor  - Vranşehir spor U-19 Ligi 11 Nisan 1 (Celal Sökmen)

16.00 Yenişehir spor - Karaköprü Belediyespor U-19 Ligi 11 Nisan 1 (Celal Sökmen)

12.00 Samakspor - 15 Temmuz U-19 Ligi 11 Nisan 2 (İbrahim Halil Tuncer)

14.00 Urfa gücü Tarımspor U-19 Ligi 11 Nisan 2 İbrahim Halil Tuncer)

16.00 Badıllı gençlik - Keçe spor U-19 Ligi 11 Nisan 2 (Hamza Dörtkardeş)

14.30 Akçakale Belediye - Hilvan Belediyespor Haliliye Belediyesi Süper Amatör Ligi Akçakale İlçe (Müslüm Felhan)

14.30 Viranşehir İdmanyurdu - Edessa spor Haliliye Belediyesi 1. Amatör Küme V.şehir ilçe yeni saha (Vedat Taş)

13.00 Viranşehir -  İdmanyurdu - DSİ spor U-19 Ligi V.şehir ilçe eski saha (Cuma Bingöl)

14.30 Pirsuspor - 11 Nisanspor U-19 Ligi Suruç ilçe (Muhittin Urtekin)

14.30 Ceylanpınar Demir - Reha Gençlik  U-19 Ligi C.Pınar ilçe (Eyup Balcı)

14.30 Bozovagücü Telekomspor Haliliye Belediyesi 1. Amatör Ligi Bozova ilçe (İsa Gümüşbaş)

21.10.2018 PAZAR      

13.00 Viranşehir Eğitim -Büyükşehir Belediyespor U-17 Ligi Yenice1 (Metin Taş)

15.00 Eyyüpspor - Yeni Harranspor Haliliye Belediyesi 1. Amatör Ligi Yenice1 (Celal Sökmen)

11.00 Çamlıderespor - 11 Nisanspor U-17 Ligi 11 Nisan 1 (Cevher Arslan)

15.00 Tarımspor – Viranşehirspor Haliliye Belediyesi Süper Amatör Ligi 11 Nisan 1 (Cevher Arslan)

12.00 Şutimspor – Sancaktarspor U-17 Ligi 11 Nisan 2 (Engin Doğan)

14.00 Ceylanpınar Tigem – Karaköprüspor U-17 Ligi 11 Nisan 2 (Abdullah Polat)

13.30 V.Şehir Eğitim - Akçakale Belediye U-19 Ligi V.Şehir ilçe eski saha (Abdülbaki Çınar)

14.30 Viranşehir Sanayi - Y.Halspor Haliliye Belediyesi 1. Amatör Ligi V.şehir ilçe yeni saha (Abdülbaki Çınar)

14.30 75.Yıl Gençlik – Birecikspor Haliliye Belediyesi 1. Amatör Ligi Bozova ilçe (Müslüm Baydoğa)

14.30 C.Pınar Tigem - Çamlıderespor    Haliliye Belediyesi 1. Amatör Ligi C.Pınar ilçe (Eyüp Balcı)

14.30 Hilvan Belediye – Bozovagücü U-19 Ligi Hilvan ilçe (Abdullah Canbeyli)

14.30 Siverek Belediye – Ceylanpınar Belediyesi  Haliliye Belediyesi Süper Amatör Ligi  Siverek ilçe (Ahmet Çiçek)

14.30 Suruç Gençlik - Birecik Belediye  Haliliye Belediyesi Süper Amatör Ligi Suruç ilçe (İbrahim Halil Koçka)

14.00 11 Nisanspor - Büyükşehir Belediyespor  BAL LİGİ Yenice 2 (Sabri Deniz)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER