banner112
banner54

Haftanın Maçını Ulusal Hakem Gerginci Yönetecek

Haftanın Maçını Ulusal Hakem Gerginci Yönetecek

Şanlıurfa Amatör Kümede bu hafta oynanacak olan maçlarda görev yapacak olan hakemler açıklandı.  Yıldırım Gücüspor ile Telekomspor arasında oynanacak olan haftanın maçını Ekrem Gerginci  yönetecek

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu ve Şanlıurfa İl Hakem tarafından yapılan açıklamaya göre, 19 ve 20 Nisan tarihlerinde oynanacak olan Amatör Küme 31. hafta maçlarını yönetecek hakemleri açıkladı.

Bugün Gençlikspor ile Edessa 7 Yıldız arasında oynanacak olan U-16 gençler ligi final maçını Mikail Cihangir yönetecek. Bu önemli müsabakada Cihangir’in yardımcılığını Hasan Tetik ve Mustafa Çiloğlu yapacak.  

2. Amatör Küme (A) Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Yıldırım Gücüspor ile Telekomspor arasında oynanacak olan kritik müsabakayı Ulusal hakemlerimizden Ekrem Gerginci yönetecek. Bu kritik maçta düdük çalacak olan Gerginci’ye yardımcı hakem olarak Yılmaz Çalışır ve Tuncer Bilir destek olacak.

Amatör Kümede 31. Hafta maçlarında görev yapacak hakemler şöyle:

19.04.2014 CUMARTESİ:Saat: 16.00 Arena Reşit Köylü Sahası U-16 Final Gençlik spor Edessa 7 Yıldız MİKAİL CİHANGİR, HASAN TETİK MUSTAFA ÇİLOĞLU 

Saat: 16.00 Recep Kutluay Sayası U-13 Ligi Kendir spor - Bağlarbaşıspor YUNUS SARAR 

Saat: 16.00 Faruk çelik stadı U-13 Ligi Karaköprü Belediyespor - Birecik Birecik Belediyespor YUSUF YAŞAR   

Saat: 13.30 Şutim sahası U-13 Ligi D.S.İ spor - 63 Emin gücü İBRAHİM YILDIZ 

Saat: 15.00 Şutim sahası U-13 Ligi Şanlıurfa spor- Başak spor HÜSEYİN KILIÇ 

Saat: 16.30 Şutim sahası U-13 Ligi Suruç Gençlikspor - Gençlik spor UĞUR ÇETİN 

20.04.2014 PAZAR: Saat: 12.30 Şutim sahası U-13 Ligi Gençlik spor - Edessa 7 Yıldız MEHMET ERKAYMAZ   

Saat: 13.45 Şutim sahası U-13 Ligi Viranşehir Başak spor - Suruç Gençlik SABAHAT ÇEVİREN 

Saat: 15.00 Şutim sahası U-13 Ligi Birecik Belediyespo – DSİSpor EMRAH YÜCEKAYA 

Saat: 16.15 Şutim sahası U-13 Ligi 63 Emin Gücüspor - Kendir spor RAMAZAN ALTUNTAŞ 

Saat: 17.30 Şutim sahası U-13 Ligi Bağlarbaşıspor - Karaköprü Belediyespor ÇETİN ÖNCEL 

Saat: 15.00 Suruç ilçe stadı 2.Amatör Pirsus spor - 63 Emin Gücü UĞUR ÇETİN, ABDULLAH İNATOĞLU, Ü.YALÇIN ESER 

Saat: 15.00 Siverek ilçe stadı 2.Amatör Telekom Lisesi - Anka spor HASAN KESER, MEHMET ÇİNPOLAT, İBRAHİM YILDIZ 

Saat: 16.00 Arena Recep Kutluay Sahası 2.Amatör Şanlı Polat - Viranşehir Sanayi SEDAT AKBABA, MEHMET ALTINKAYA, İ.HALİL HATİPOĞLU

Saat: 18.00 Arena Recep Kutluay saha  2.Amatör Öz Karakeçi - Memsin spor M.UĞUR ALPTEKİN, MEHMET ÖZER, NİHAT ÖKTEN

Saat: 20.00 Arena Recep Kutluay Sahası 2.Amatör Yenice spor - Haliliye spor İSMAİL ÇELİK, SÜLEYMAN GÜLPER, NASİH KARAÇALI 

Saat: 18.00 Arena Reşit Köylü Sahası 2.Amatör Yıldırım Gücü- Telekom spor EKREM GERGİNCİ, YILMAZ ÇALIŞIR, TUNCER BİLİR

Saat: 20.00 Arena Reşit Köylü Sahası 2.Amatör Urfa Gücüspor - Harran spor GÖKHAN ÇELİK, İRFAN ERGÜNER, MUSTAFA ÖLÜOĞLU  (Kadir KÖSELER)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER