30 Aralık 2016 Cuma 11:03
Haftanın kritik maçını “Keser” yönetecek

Şanlıurfa İl Hakem Kurulu amatör kümede oynanacak olan 13. hafta maçlarını yönetecek olan hakemleri açıkladı.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, Şanlıurfa İl Hakem Kurulu il ve ilçelerde oynanacak olan 1. amatör küme U-15, 16, 17 ve 19 gençler liginde maçlarında düdük çalacak hakemleri açıkladı.
1. amatör küme (B) grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Bozovagücüspor ile Genç Karakeçililerspor arasında oynanacak olan kritik müsabakayı Hasan Keser yönetecek. Keser’in yardımcılığını Ali Cengiz ve Mustafa Çalışır yapacak. Maçın gözlemciliğini Halil Çağlayan yürütecek.
 
31.12.2016 CUMARTESİ
13.30 V.Şehir ilçe 1.Amatör V.Şehir bld. - C.Pınar tigem (YUSUF YAŞAR Ö.FARUK GÜLTEKİN, MUSTAFA GEÇGEL)
13.30 Bozova ilçe 1.Amatör Bozova gücü - Genç Karakeçili (HASAN KESER, ALİ CENGİZ, MUSTAFA ÇALIŞIR)
13.30 Hilvan ilçe  1.Amatör Hilvan spor - Gençler birliği (SÜLEYMAN ASLAN, HASAN TETİK, CİHAT ALAGÖZ)
13.30 Halfeti ilçe  1.Amatör Halfeti spor - Kendir spor (İ.HALİL YILDIZ, İ.HALİL BİLGİN, FERHAT ÖĞE)
11:30 Şutim U-15 Ligi B.Şehir bld. - 11 Nisan. (FIRAT SUBAŞI, OSMAN GENÇ, GÜRBÜZ ASLAN)
13.00 Şutim U-16 Ligi    D.S.İ. spor - Toki gücü (SÜLEYMAN  ALKAN, SÜLEYMAN YÜKSEK, YUSUF OCAK)
14.30 Şutim U-16 Ligi Telekom spor - Urfa gücü (MEHMET DİREKLİ, YUSUF OCAK, SÜLEYMAN YÜKSEK)
11.00 Arena 1 U-16 Ligi Karaköprü bld. – Bağlarbaşı (ŞÜKRÜ ÇAVCI, CUMA ATABAŞ, MEHMET DİREKLİ)
12:30 Arena 1 U-17 Ligi Edessa 7 yıldız - Tarım spor (BAKIR ASLAN, H.CAN ZÜLFİKAR, KADİR ŞERVAN AYAN)
14.30 Arena 1 1.Amatör Yeni hal spor - Tarım spor MEHMET ÇİNPOLAT, AYHAN KARAKAŞ, MEHMET ŞENGÜL)
11.00 Arena 2 U-19 Ligi 63 Emin gücü - Toki gücü (MEHMET ŞENGÜL, HARUN ŞENOĞLU, MEHMET YETKİN)
13.00 Arena 2 U-19 Ligi Çamlıdere - Siverek bld. (DENİZ ALTUN, YUNUS SARAR, EMRAH YÜCEKAYA)
15.00 Arena 2 1.Amatör İdman yurdu - Karşıyaka  (MURAT KAYA, DENİZ ALTUN, EMRAH YÜCEKAYA)
13.30 Yenice 2 1.Amatör D.S.İ. spor - Reha gençlik (Y.ADNAN KENDİRCİLER, GÖKHAN ÇELİK, YUNUS TERYAKİ)
13.30 Yenice 1 U-19 Ligi Bağlarbaşı  - Anka spor (MEHMET DÜGER, GÜNGÖR, ÇINKI UĞUR KILIÇ)
 
01.01.2017 PAZAR
11:30 Şutim U-15 Ligi B.Şehir bld. – Bağlarbaşı (MEHMET YEŞİLYAPRAK, ALİ KİRKİZ, ESRA SAĞLAM)
13.00 Şutim U-15 Ligi V.Şehir spor - Gençlik spor (İ.YAŞAR BULUT, GÜRBÜZ ASLAN, ESRA SAĞLAM)
14.30 Şutim U-16 Ligi Gençlik spor - B.Şehir bld. (MEHMET MESUTOĞLU, ZEYNEL OĞUZ, İ.YAŞAR BULUT
11.00 Arena 2 U-16 Ligi Bağmancı spor - Edessa 7 yıldız (MEHMET GÜLPER, MEHMET MESUTOĞLU, OSMAN GENÇ)
12:30 Arena 2 U-17 Ligi V.Şehir spor - Urfa gücü (MEHMET YETKİN, CİHAD ALAGÖZ, MUSTAFA GEÇGEL)
 14.30 Arena 2 U-17 Ligi Yenice spor - Gençler birliği CİHAD ALAGÖZ   , MUSTAFA GEÇGEL, MEHMET GÜLPER)
11.00 Arena 1 U-17 Ligi B.Şehir bld. - 11 Nisanspor (ALİ CENGİZ, İSRAFİL LALAŞAHİN, HARUN ŞENOĞLU)
12:30 Arena 1 U-19 Ligi İdman yurdu  - Bozova gücü Ö.FARUK GÜLTEKİN, ALİ CENGİZ, İSRAFİL LALAŞAHİN)
14.30 Arena 1 U-19 Ligi Karaköprü spor - C.Pınar demir (YUNUS TERYAKİ, MEHMET YETKİN, Ö.FARUK GÜLTEKİN)
13.30 Faruk çelik U-19 Ligi Karaköprü bld. - Pirsus spor (H.CAN ZÜLFİKAR, YUSUF YAŞAR, MUSTAFA ÇALIŞIR)
13.30 Birecik ilçe U-19 Ligi Birecik bld. - Keçe spor MUSTAFA UYUŞMAZ, HASAN TETİK, İSA DOĞANLAR)
14.00 Harran ilçe U-19 Ligi Yeni Harran - Bağmancı spor MUSTAFA ÇİLOĞLU, DENİZ ALTUN, FIRAT SUBAŞI)
13.30 Hilvan ilçe  U-19 Ligi Hilvan spor - Edessa 7 yıldız (YUSUF EROL, FERHAT ÖGE, ŞÜKRÜ ÇAVCI)
13.30 Yenice 1 U-19 Ligi Genç Karakeçili - Eyyübiye gençlik (GÖKHAN ÇELİK, SÜLEYMAN ALKAN, KADİR ŞERVAN AYAN)
11:30 Yenice 2 U-19 Ligi Tarım spor - Reha gençlik İ.HALİL HATİPOĞLU, MEHMET ÇİNPOLAT, MEHMET ÇAKMAK)
13.30 Yenice 2 U-19 Ligi Edessa spor - Kendir spor (MEHMET ÇAKMAK, İ.HALİL HATİPOĞLU, YUNUS SARAR)
13.30 V.Şehir yeni stad 1.Amatör V.Şehir sanayi - Çamlıdere   (GÜNGÖR ÇINKI, Y.ADNAN KENDİRCİLER, BAKIR ASLAN)
13.30 C.Pınar ilçe U-17 Ligi C.Pınar bld. - C.Pınar tigem (UĞUR KILIÇ , M.EMİN AKKOYUN, CUMA ATABAŞ)
13.30 Akçakale ilçe  U-19 Ligi    Akçakale spor - Anadolu gençlik  (İ.HALİL BİLGİN, İ.HALİL YILDIZ, MEHMET DÜGER)
 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.