Güvenspor Lideri Yakın Takibe Aldı: 4-0

      Ligde şampiyonluk mücadelesi veren 1. Amatör küme (A) Grubun takımlarından Güvenspor geçtiğimiz hafta Bağmancıspor maçını 4-0 kazanarak zirveye bir adım daha yaklaştı.   Sezona Süper Amatör Kümeyi hedefleyerek başlayan Şanlıurfa 1. Amatör Küme (A

Güvenspor Lideri Yakın Takibe Aldı: 4-0

      Ligde şampiyonluk mücadelesi veren 1. Amatör küme (A) Grubun takımlarından Güvenspor geçtiğimiz hafta Bağmancıspor maçını 4-0 kazanarak zirveye bir adım daha yaklaştı.

  Sezona Süper Amatör Kümeyi hedefleyerek başlayan Şanlıurfa 1. Amatör Küme (A) Grubu takımlarından Hilvanspor hedefine adım adım yaklaşıyor. Ligin 9. Haftasında karşılaştığı Bağmancıspor maçını 4-0 kazanarak yoluna devam etti.

  Bağmancıspor karşısında her iki yarıda başarılı bir oyun sergileyen Güvenspor özellikle ikinci yarıda neredeyse rakibine top bile göstermedi. Her iki yarıda bulduğu gollerle farka giden Güvenspor Bağmancıspsor maçını 4-0 kazanarak puanını 22’ye yükseltti.


ZİRVEYE ADIM ADIM

  1 Amatör küme (A) Grubunda zirveye adım adım yaklaşan Güvenspor bu hafta lider Hilvanspor’u ağırlayacak. Güvenspor sorumlusu Mustafa Çavur bu hafta oynayacakları lider Hilvanspor maçını kazanacaklarını söyledi.

  Hazırlıklarını galibiyet üzerine yapacaklarını belirten Çavur, “Ligde şimdiye kadar oynadığımız maçlarda istediğimiz sonuçları aldık. Bu hafta çok önemli bir maça çıkacağız. Çünkü lider Hilvanspor ile aramızda 1 puan bulunuyor. Kendi evimizde oynayacağımız maçın avantajını iyi kullanarak Hilvanspor’u eli boş göndereceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER