Gürses TFFHGD Resmen Aday

Şanlıurfa'nın gururu eski FİFA kokartlı süper lig hakemlerinden hemşerimiz Muhittin Gürses, TFFHGD Şanlıurfa Şubesi Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Gürses TFFHGD Resmen Aday

Şanlıurfa'nın gururu eski FİFA kokartlı süper lig hakemlerinden hemşerimiz Muhittin Gürses, TFFHGD Şanlıurfa Şubesi Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Hakem ve Gözlemciler Tarafından ve spor camiasında sevilen isimlerden Gürses, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Şanlıurfa Şubesi Başkanlığına aday olması Şanlıurfa camiasında heyecan yarattı.

TFFHGD Şanlıurfa Şubesi seçimleri ise Perşembe günü yapılacak. Öte yandan Muhuttin Gürses, TFFHGD Şanlıurfa Şubesi Başkanlığına kesin gözle bakılıyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 09:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
HAYIRLI OLSUN
HAYIRLI OLSUN - 1 yıl Önce

BAŞKAN ADAYLIĞIN HAYIRLI OLSUN ADAYLIĞINI AÇIKLADIĞIN ZAMAN YANINDA LİSTEYİ ELİYLE YAZAN KAREKTER YOKSUNU İKİ ŞAHSİYETSİZ ŞİMDİDE HAKEMLERİ ARAYIP KARŞI LİSTEYE OY TOPLUYORLAR BİLAL EFENDİ İKİSİNE MAKAM ÖNERDİ KANIMCA TÜM HAKEM CAMİASI BU ŞAHSİYET YOKSUNLARINI UNUTMAYACAK DOĞRU DUVAR YIKILMAZ SEN DOĞRUSUN VE BU AKŞAM DOĞRU OLAN KAZANACAK VE SENİ AKŞAM BAŞKAN SEÇECEĞİZ KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİL.ONLAR KAYBETMEYE ALIŞIKLAR....

ADAM GİBİ ADAM
ADAM GİBİ ADAM - 1 yıl Önce

Adam gibi adam kimsenin adamı değil kendi hür kararıyla aday olması kişilik olarak camiada sevilmesine neden olmuştur.Maalesef karşısındaki aday toplantıda nasıl hitap edeceğini bile bilmiyor.Topluluğa konuşurken hele durun dinleyin emri vaki kelimelerle camiada yer alamayacağını belirtmek isteriz.

AHMET CAN
AHMET CAN - 1 yıl Önce

ALLAHIN İZNİYLE MUHİTTİN HOCAMIZ HER YERDE OLDUĞU GİBİBURDADA ŞEHRİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEK VE KAZANACAKTIR

Mert
Mert - 1 yıl Önce

Hayırlısı olsun Şanlıurfa için büyük bi değer

Mehmet ali kırıkçı
Mehmet ali kırıkçı - 1 yıl Önce

Başarılarının devamını dileriz hocamızın

Fatih kelleoğlu
Fatih kelleoğlu - 1 yıl Önce

Değerli hocam yaşıkır

Musa KÜÇÜK
Musa KÜÇÜK - 1 yıl Önce

Şanlıuafanin tek fifa hakemidir ıster istemez çekemiyorlar

Musa KÜÇÜK
Musa KÜÇÜK - 1 yıl Önce

Şanliurfanin tek fifakokartli hakemidir hicbir zaman kimsenin adamı olmadi çekemiyorlar işte bunuda


SIRADAKİ HABER