Günak, “Bayramların Kıymetini Bilelim”

Şanlıurfa 15 Temmuzspor Kulüp Başkanı Sinan Günak, mübarek Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Günak, “Bayramların Kıymetini Bilelim”

    Mübarek Kurban bayramının maneviyatına değinerek, böylesi güzel bayramların insanlar arasında paylaşımın daha çok yaşanmasıyla mutluluk ve huzur ortamına sahip olunduğunu dile getiren Şanlıurfa 15 Temmuzspor Kulüp Başkanı Sinan Günak, şunları söyledi;

   “Mübarek günlerde paylaşmanın en anlamlı günlerinden olan Kurban Bayramı, insanların daha çok yakınlaşmasına ve pekişmesine vesile oluyor. İbadetlerimiz gereği yapılacak adaklarla ve edilecek dualarla, dargınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakıp eş, dost, akrabayla kucaklaşma günüdür bayramlarımız. Özellikle de, fakir ve yoksul ailelerin yanında olma günüdür.

    Yapacağımız adaklarla, birçok aileyi, yuvayı sevindirmeyi bu bayram da unutmamalıyız. Bu bayramların en belirgin özelliklerden birisi olan, yardımlaşma geleneği inşallah yine hayırlara vesile olur. Bu nedenle bayramlar paylaşınca güzel oluyor. Bu duygu düşüncelerle öncelikle Şanlıurfalı hemşerilerimin ve tüm İslam Alemi’nin mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER