Güllüoğlu; “Bucaspor Maçını Kazanmalıyız”

     Şanlıurfaspor sportif işler sorumlusu ve Haliliye Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Güllüoğlu, Bucaspor maçının önemine dikkat çekerken, “Şanlıurfaspor açısından çok önemli bir karşılaşma” dedi.    PTT 1. Liginde şampiyonluk mücadelesi veren Şanl

Güllüoğlu; “Bucaspor Maçını Kazanmalıyız”

     Şanlıurfaspor sportif işler sorumlusu ve Haliliye Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Güllüoğlu, Bucaspor maçının önemine dikkat çekerken, “Şanlıurfaspor açısından çok önemli bir karşılaşma” dedi.

   PTT 1. Liginde şampiyonluk mücadelesi veren Şanlıurfaspor yarın deplasmanda oynayacağı Bucaspor maçının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

   

Şanlıurfaspor’un son maçında kendi evinde puan kaybettiğini anımsatan Güllüoğlu, “Eğer üst sıralardan kopmak istemiyorsak bu maçı kazanmalıyız, bizim açımızdan önem arz eden maçların başında geliyor, eğer rakibimizi yenersek üst sıralardaki yerimizi korumuş oluruz, futbolcularımızın maça bu şekilde bakmaları gerekiyor diye düşünüyorum” dedi.

   Bucaspor maçını kazanacak güze sahip olduklarını belirten Şanlıurfaspor sportif işler sorumlusu ve Haliliye Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Güllüoğlu, “Sezon başından bu yana söylediğimiz gibi takımımız çok kaliteli bir ekipten oluşuyor, bireysel yeteneği olan çok sayıda oyuncumuz var, rakibimiz Bucaspor ile kıyaslamak kesinlikle doğru değil ama biz takımımıza inanıyoruz, bu maçtan üç puan çıkaracaklarından eminiz” diye konuştu

   Hoca değişikliğine gittiklerini söyleyen Güllüoğlu, “Yeni anlaştığımız Reha Kapsal hocam ilk defa takımın başında sahaya çıkacak, kendisini tanıyor ve biliyoruz, genç ve tecrübeli bir insan inşallah ilk maçından galibiyet ile döner ve herkesi mutlu eder” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER