Gençlerbirliği Takımında Mehmet Fazıl Loğan Dönemi

Şanlıurfa Süper Amatör Küme takımlarından Gençlerbirliği yeni sezon öncesi Teknik Direktör Mehmet Fazıl Loğan ile anlaştı.

Gençlerbirliği Takımında Mehmet Fazıl Loğan Dönemi

Yeni sezona yepyeni hedeflerle başlayacak olan Süper Amatör Kümenin flaş ekiplerinden ve geçtiğimiz sezon şampiyonluk yolunda büyük başarı göstererek şampiyonluğu son haftalarda kaçıran ligi 45 puanla ikinci sırada tamamlayan Gençlerbirliği ilk transferini Teknik Direktör Mehmet Loğan’ı renklerine bağlayarak çalışmalara başladı.

Şanlıurfa Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Orhan Demir yeni sezon öncesi hazırlıklara başladıklarını ve geçtiğimiz sezon kıl payı kaçırdıkları bu sezonda başarılı olmak için çalışacaklarını söyledi.

Başkan Demir, “Biz Gençlerbirliği kulübü olarak kapımızı her zaman genç ve kabiliyetli futbolculara açık bıraktık. Bu sezonda kapımızı sonuna kadar gençlerin hizmetine açık olacağından kimsenin şüphesi olmasın. İlk transferimizi Teknik Direktör Mehmet Loğan’ı renklerimize bağlayarak yapmış oldu. Hocamızla birlikte kafa kafaya vererek çalışmalara başlayacağız. Süper Amatör kümede oynamak isteyen futbolcu arkadaşlarımızı bekliyoruz”. Dedi.

GENÇLERBİRLİĞİ TAKIMINDA MEHMET LOĞAN DÖNEMİ

Şanlıurfa Süper Amatör Kümede her zaman söz sahibi olan Gençlerbirliği yeni sezon öncesi Teknik Direktörlüğe Mehmet Fazıl Loğan’ı getirerek bombayı patlattı. Geçtiğimiz yıllarda Gençlerbirliği takımını çalıştırarak büyük başarılara imza atan teknik Direktör Mehmet Fazıl  Loğan, yeni  sezonda mütevazı bir kadro oluşturarak ilk hedefimiz ligde kalmaya tutunacaklarını söyledi.

Başarılı çalıştırıcı Loğan Urfanatik’e yaptığı açıklamada yeni sezonda Süper Amatör Küme takımlarından Gençlerbirliği ile anlaştıklarını söyledi.

Loğan, “2019-2020 futbol sezonunda Şanlıurfa Süper Amatör takımlarından Gençlerbirliği ile anlaşmaya vardık. Futbola ve gençler büyük önem veren Kulüp Başkanımız Orhan Demir ile bir araya gelerek yeni  sezonda başarıyı yakalamak için neler yapacağımız konusunda fikir alış verişinde bulundu. Başkanımız Demir, bana dedi ki “Bu takım senin, sen nasıl uygun görürsen çalışmalarını öyle yap” demesi beni gerçekten duygulandırdı. Ben de uzun ince çıktığım bu yolda bana güvenenleri asla mahcup etmeyeceğim”. Dedi.

Ayrıca başarılı çalıştırıcı Mehmet Loğan, Gençlerbirliği Kulübü ailesi olarak bizimle bu yolda yürümek isteyen futbolcuları kulübe beklediklerini vurguladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kral
Kral - 1 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsunn

SIRADAKİ HABER