Genç Karakeçililer Spor Çok “Mesut”

Yeni sezona yeni umutlarla girecek olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye 1. Amatör küme B Grubu ekiplerinden Genç Karakeçililer spor Kulübü hocalık konusunda tecrübeli ve başarılı genç çalıştırıcı Mesut İnayetoğlu ile anlaşma sağladı.

Genç Karakeçililer Spor Çok “Mesut”

Şanlıurfa Amatör liginde er zaman söz sahibi olan Genç Karakeçililer spor yeni sezon öncesi çalışmalarını sürdürüyor. Yeni sezona yeni umutlarla girecek olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye 1. Amatör küme B Grubu ekiplerinden Genç Karakeçililer spor Kulübü hocalık konusunda tecrübeli ve başarılı genç çalıştırıcı Mesut İnayetoğlu ile anlaşma sağladı.

5/10/2019 Ekim’de başlayacak olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör müsabakalarında takımlar çalışmalarını sürdürüyor.

Amatör liginde büyük tecrübe sahibi olan ve mazisi başarılarla dolu olan Genç Karakeçililer Spor bu sezon hedefi 12’den vurmaya hazırlanıyor.

“GENÇ ÇALIŞTIRICI İNAYETOĞLU BAŞARILI OLUR”

Gerek kişiliğiyle gerekse efendiliğiyle Amatör camiasının sevilen ve sayılan hocalar arasında yer alan genç yetenekli çalıştırıcı Mesut İnayetoğlu Genç Karakeçililer Spor’da başarılı olacağından kimsenin kuşkusu olmasın.

Genç Karakeçililer hoca konusunda genç yetenekli ve başarılı hocalardan İnayetoğlu ile anlaşması hedefi şimdiden 12’den vurmuştur.

1. Amatör küme B Grubu 10 takımdan oluşmaktadır. Bu sezon çekişmelere sahne olacak olan 1. Amatör müsabakaları çok canlar yakacak.

Genç Karakeçililer spor ilk maçını grubun bir başka flaş ekiplerinden Eyyübiye Belediyespor ile oynayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER