"Galip ayrılamadığımız için üzgünüz"

Şanlıurfaspor teknik direktörü Tugay Kerimoğlu, keyifli geçen karşılaşmadan galip ayrılamadıkları için üzgün olduğunu söyledi.

"Galip ayrılamadığımız için üzgünüz"
Şanlıurfaspor teknik direktörü Tugay Kerimoğlu, keyifli geçen karşılaşmadan galip ayrılamadıkları için üzgün olduğunu söyledi.90 dakikası keyifli geçen karşılaşmada puanların paylaşıldığını belerten ve oyuncularını hırslı mücadeleden dolayı kutlayan Kerimoğlu şöyle dedi:

"İlk dakikadan son dakikaya kadar ben her iki takımında futbolcularını tebrik ediyorum. Çok keyifli bir maç oldu. Maçın ilk yarısı ve ikinci yarısında yaptığımız doğru şeyler var ikinci yarıda daha fazla rakibin sahasında oynama düşüncesi var ve akabinde golü bulduk. Ben oyuncularımı tebrik ediyorum. İkinci yarıda futbolcularım muhteşem bir mücadele performansı sergilediler. İki tarafta bir puan aldı."


Vartaş Elazığspor teknik direktörü İbrahim Üzülmez ise galibiyeti kaçırdıklarını ve üzgün olduklarını belirterek şöyle konuştu:

"Oyun içerisinde düşündüklerimizi yapmaya çalışan çok pozisyonlar bulacağımızı söyledik çok net 6 pozisyonumuz vardı. Çok zor şartlar altında buraya geldik. Çok karakterli bir oyuncu topluluğuna sahibiz. Bu takıma sahip çıkılması gerekiyor. Gelecek hafta bu takıma sahip çıkılmazsa bizlerde başkanla oturup konuşacağız. Bu takımın başında benim 5’nci haftam maalesef ilk defa olumsuz anlamda maç yöneten bir hakem gördüm. Gözümüzün önünde 1 metre taç çıkmış topu görmüyor, o pozisyon gol de olabilirdi. Yazık değil mi? Bizim emeğimize bu kadar rahat olunmaz ve bu kadar rahat maç olmaz bu kadar bariz hata olmaz."
Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2015, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER