Galatasaray gol kralı Şanlıurfa'da

Galatasaray’ın gol kralı Mustafa Kocabek ve Fenerbahçe eski oyuncusu Benhur Babaoğlu, Şanlıurfaspor Taraftarlar Derneğini ziyaret ederek Derneğe hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Galatasaray gol kralı Şanlıurfa'da

Umut DELİ

Yeni dernek binasında Taraftarlar Dernek Başkanı Abdullah Tuğbay tarafından karşılanan şampiyonlar, Başkan Tuğbay tarafından forma ve kaşkol hediye etti. 1992-1994 yıllarında Galatasaray forması giyen gol kralı Mustafa Kocabek, Şanlıurfaspor eski oyuncusu ve kaptanı Salih Akkuş tarafından şöhretler maçı için geldiği Şanlıurfa’da taraftarlar derneğini eski Fenerbahçe oyuncusu Benhur ile ziyaret etti.

 Ziyarette konuşan Şampiyon Mustafa Kocabek, Şanlıurfaspor’un son zamanlarda oyunlarını sevdiğini ve yeni takıma gelen eski arkadaşı Tugay Kerimoğlu ile Şanlıurfaspor’un şampiyonluğa çıkacağına inandığını söyledi.

Fenerbahçe eski oyuncusu Benhur ise Şanlıurfaspor çok iyi bir takım ve çok takdir ediyorum. Tugay hoca ile başarılı olacağına inandığını söyledi. Şanlıurfa’nın Ciğerine de hayran kaldığını ifade eden Benhur Şanlıurfa’nın gezip görülmesi gereken bir il olduğunun da altını çizdi.

Şanlıurfaspor Taraftarlar Dernek Başkanı Abdullah Tuğbay ise Şampiyonların Derneğimize yaptığı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek mutlu olduğunu söyledi. Başkan Tuğbay: “ Şanlıurfaspor taraftarlar derneği olarak biz her zaman ilklere imza atıyoruz. Biz gerçek Şanlıurfaspor taraftarıyız. Bize değer verip ve ziyarete gelen değerli Galatasaray’ın gol kralı Mustafa Kocabek,  Fenerbahçe eski oyuncusu Benhur Babaoğlu ve Şanlıurfaspor eski oyuncusu takım kaptanı Salih Akkuşa derneğimizi ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum ”diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2015, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER