Flaş Gelişme... Deplasmana Gitmeme Kararı Aldılar...

Şanlıurfaspor futbolcuları deplasmana gitmeme kararı aldılar.

Flaş Gelişme... Deplasmana Gitmeme Kararı Aldılar...

Şanlıurfaspor yaşanan maddi sıkıntılarından dolayı hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Hekimoğlu Trabzon maçına çıkmama kararı aldı. Şanlıurfaspor resmi sosyal medya hesabında şu açıklamaya yer verd;Maddi imkansızlıklardan dolayı Pazar günü deplasmanda karşılaşacağımız Hekimoğlu Trabzon maçına gidilemeyecektir. Paylaşımında bulundu.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2019, 22:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sait Makas
Sait Makas - 1 ay Önce

Takımı kapatın da kurtulalım artık

Urfareisi
Urfareisi - 1 ay Önce

Ne farkeder kardeş yarım asırlık klüp battı bu yil son yilı kapanacak.hangi işi doğru yapabiliyoruz ki bunu becerebilelim.zamanin da 1.lige ciktigin da sen alt yapiya canavar gibi yatirim yapsana arkadaş dünyanin futbolcusu çıkar urfadan.öyle yetenekli arkadaşlarımız vardıyki hepsi harcandı kayboldu gitti.hem çevre illerden de destek çıkılırdı.urfa tarihinden başka futbolu ile de parlardı.malesef yiyici tim olduğumuz için bu dereyi de kuruttuk.ibo olsun devlet olsun çok yatırım yaptı lakin baba tayfası altından girdi ütünden çıkdı.bir işi de profesyönelce yapsak cahaleti artık üstümüzden atsak ne olacak.ben urfa da büyümedim batı da büyüdüm lakin her zaman gururla nereler de urfalı olduğumu söyledim.urfanın adını yükselttim.çocukluk yazlarım dedemlerin yanın da urfa da geçdi.urfa sporun iyi takipcisiydim.lakin halk olarak da futbol olarak da bukadar geriye vurmamıza kim sebep olmuşsa Allaha havale ederim

urfalı
urfalı - 1 ay Önce

ya bırakın düşsün.millet ekmek peşinde bunlar neyin peşinde.bu futbolculara dünyanın parası verilecek bizden çıkacak..

Fırıncı mami
Fırıncı mami - 1 ay Önce

Gidilemeyecektir ne demek. Çünkü Türkçe'de böyle bir kelime yok. deselerdi vAllahi babo para yoktir bu yüzden deplasmana gidemiğ. Bu şekilde yazsalardi saygı duyardım.

SIRADAKİ HABER