Final Maçı Hamurkesan Köyünde Oynanacak

Şanlıurfa Badıllı Sosyal Dayanışma Derneğinin düzenlemiş olduğu köyler arası halı saha futbol turnuvası büyük ilgi görürken, Hamurkesan ile Biregevir arasında şampiyonu belirleyecek final müsabakası Hamurkesan Köyünde oynanacak.

Final Maçı Hamurkesan Köyünde Oynanacak

Badıllı Sosyal Dayanışma Derneğinin düzenlediği futbol turnuvası 16 takımın katılımıyla (köy takımları) 7 hafta süren grup maçlarında sonra Hamurkesan, Biregevir, Parçinek ve çalışkan spor yarı finalle kaldı.

Yarın final maçlarında Hamurkesan ile Çalışkanspor karşılaştı. Parçinek köyü ile Biregevir karşılaştı. Hamurkesan ile Çalışkanspor arasında oynana maçta Hamurkesan Çalışkanspor 3-1’lik skorla yendi.

Parçinek köyü ile Biregevir arasında oynan maçta Biregevir Parçinek köyünü 5-3 skorla yendi. Finale kalan takımlar Hamurkesan ve Biregevir köyleri oldu. Final maçı Hamurkesan köyünde oynanacak.

Badıllı Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı A. Kadir Karadağ yaptığı açıklama, amacımız Badıllı köylerindeki gençleri kaynaştırmak amacıyla turnuva düzenlediklerini ve katılım gösteren bütün köylere teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2018, 12:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
a.kadir karadağ
a.kadir karadağ - 2 yıl Önce

katılan bütün köylere teşekkür ederim... her seferin bizi yanlız bırakmayan urfanatik ailesine teşekkür ederim

SIRADAKİ HABER