Fevzi Özkan’dan Dobra Dobra Açıklama

Şanlıurfaspor’un başarısı için kendisini feda eden ve etmeye devam eden Urfa’nın gururu olan Fevzi Özkan sözleşmesini tek taraflı fesh ederek büyük fedakârlık daha yaptı.

Fevzi Özkan’dan Dobra Dobra Açıklama

Geçtiğimiz sezon TFF 1. liginde Şanlıurfaspor takım kaptanlığını yapan ve bir çok maçlarda futbol hayatını riske atarak sakat sakat oynayan Şanlıurfa’nın öz evladı olan Fevzi Özkan Urfanatik’e yaptığı açıklamada bugüne kadar bana destek olan hatta yuh çekenlere bile teşekkür ettiğini söyledi.

İşte Urfa’nın gururu olan Fevzi Özkan’ın açıklaması, “Doğduğum büyüdüğüm futbola başladığım kentin takımı Urfaspor’u düştüğü yerden kaldırmak için ben elimden gelen her türlü fedakarlığı yaptım yönetimin isteği ile yine fedakarlık edip Urfaspor ile sözleşmemi fesh ettim.

Belki çok iyi bir sezon geçirmedik ama 7 hafta futbol hayatımı riske edip iğne ile sakat sakat maçlara çıktım. Ben bunları yaparken başkaları sakatlığını bahane edip İstanbul da alemlere kimisi de kümede kalma mücadelesi veren takımını masa başlarında para ile sattı bunları zaten kamuoyu çok iyi biliyor.

Söyleyecek çok şey var ama Urfaspor benim doğduğum takım takımıma zarar vermemek için çok detaya girmeyeceğim. Yöneticiler bugün var yarın yok âmâ benim gibi gerçek Urfasporlular hep var olacak. Bugüne kadar bana destek olan olmayan hatta yuh çekenlere bile teşekkür ediyorum.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER